O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5677
  • Liczba komentarzy 71
  • Polecenia 14

Komentarze

1

Załuje tylko odpadniecia z LM

0

czemu chciecie nnajslabszych jak ma byc mecz pelen emocij to chce City

0

musi Neymar nie grac w rewanżu bo chyba go tam by skopali, Munir Sandro S.Roberto w ataku z Barcy B kogos tez musi odpoczać duzo z pierwszej 11stki

0

w końcu jakiś dobry przeciwnik na Camp Nou czekam na dobry poziom VeB !

0

link do meczu ma ktos pl

Zobacz wszystkie

5

nie zdziwię się jak Xavi jeszcze będzie trenował Barcę jak Messi będzie jeszcze tu grał ;)

2

a Zubi śpi jak inni juz działają i kupuja ŚO

1

Załuje tylko odpadniecia z LM

1

Boże Alves gdzie Ci lepiej bedzie jak nie tu . Przemyśl to!

1

a ja pech po wiatrach musze antene ustawiac ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?