0

A ja myślałem że Dembele jeszcze pół roku będzie leczył kontuzję, ale jak widać przyszedł Xavi i kontuzje szybko się leczą.

1

Ale Paulinho bombe walnął

1

Cos sie buguje, tez na poczatku nie mialem ale potem byl, sprobuj odswierzyc

1

czemu ten Suarez podaje zamiast strzelac

0

Spokojnie,dopiero poczatek meczu

3

Czy tylko mnie denerwuje te gooooooooooooooooooooooooooooool ?

1

Komentarz usunięty

0

kto to ten Aitor?

50

Nawet bramkarz nie mógł już patrzeć jak grają sandro i munir więc podarował im bramkę.

0

Claudio dzisiaj chyba zaczarował bramkę

0

Dawać La Manitę

0

Ten Rakitić coś nie w formie

1

Weźcie wywalcie sandro proszę was

0

Ale powiem szczerze że myślałem że nie trafi

0

Pewnie nie trafią!

0

Czarno to widzę...

0

W końcu zaczynają kupować obrońców. Trochę kiepski, ale lepiej taki niż żadny.

0

Dobrze, według mnie Song ostatnio kiepsko gra i nie popisał się na MŚ 2014.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?