J_M_R
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Robertinho chyba maja ciebie 'w dupie'
czas banowac nooobow ;-)
0
Nie ma meczów ważnych i ważniejszych..?
Real Madryt finał Ligi mistrzów to ta sama ranga co mecz z Benidormem?
0
Wszystko zrobić aby było 10 zwycięstwo..
0
Rafalx160 - Na jakiej podstawie tak piszesz? Na obejrzeniu najlepszych skrótów na youtubie..? ogladales pare meczy z jego udzialem.?
luk10 - Drugi Messi..? Dzieki bede wiedzial na przyszlosc Czyli Gai Assulin "Messi" hehe
Zastanawiałem sie dlaczego go nie ma.. teraz wiem
0
Rafalx160 - Na jakiej podstawie tak piszesz? Na obejrzeniu najlepszych skrótów na youtubie..? ogladales pare meczy z jego udzialem.?
luk10 - Drugi Messi..? Dzieki bede wiedzial na przyszlosc Czyli Gai Assulin "Messi" hehe
Zastanawiałem sie dlaczego go nie ma.. teraz wiem
0
Misja zakończona powiedzeniem.
Ale nie wpadajmy w Hurraoptymizm.
0
Co Valdes musi zrobić żebty mieć tą 8 czy 9?
Co Eto'o musi zrobić by mieć 10?
Pewnie powiecie że wszystkie akcje wykorzystywać. Czyli napastnik ma w meczu jedna okazję i ją wykorzystuje to 10 dostaje..? Troche za słabe te oceny
0
Niechwal dnia przed zachodem. Tak trzeba powiedzieć.
0
Powiem tak 3x profesjonalnie.
Profesjonalni Redaktorzy
profesjonalny serwis
Profesjonalne wszytko xD
0
nadachu - polać temu panu szczera prawda;-)
0
nadachu - polać temu panu szczera prawda;-)
0
milch Messi ze starym numerem gra i te koszulki;// O Boze co oni teraz zrobia
0
ZAl was jeszcze Zambro niema. Nie ma cie telewizora czy co? A widzisz koszulki z tegomeczu ?!