0

Robertinho chyba maja ciebie 'w dupie'

czas banowac nooobow ;-)

0

Nie ma meczów ważnych i ważniejszych..?

Real Madryt finał Ligi mistrzów to ta sama ranga co mecz z Benidormem?

0

Wszystko zrobić aby było 10 zwycięstwo..

0

Rafalx160 - Na jakiej podstawie tak piszesz? Na obejrzeniu najlepszych skrótów na youtubie..? ogladales pare meczy z jego udzialem.?

luk10 - Drugi Messi..? Dzieki bede wiedzial na przyszlosc Czyli Gai Assulin "Messi" hehe

Zastanawiałem sie dlaczego go nie ma.. teraz wiem

0

Rafalx160 - Na jakiej podstawie tak piszesz? Na obejrzeniu najlepszych skrótów na youtubie..? ogladales pare meczy z jego udzialem.?

luk10 - Drugi Messi..? Dzieki bede wiedzial na przyszlosc Czyli Gai Assulin "Messi" hehe

Zastanawiałem sie dlaczego go nie ma.. teraz wiem

0

Misja zakończona powiedzeniem.

Ale nie wpadajmy w Hurraoptymizm.

0

Co Valdes musi zrobić żebty mieć tą 8 czy 9?

Co Eto'o musi zrobić by mieć 10?

Pewnie powiecie że wszystkie akcje wykorzystywać. Czyli napastnik ma w meczu jedna okazję i ją wykorzystuje to 10 dostaje..? Troche za słabe te oceny

0

Niechwal dnia przed zachodem. Tak trzeba powiedzieć.

0

Powiem tak 3x profesjonalnie.

Profesjonalni Redaktorzy

profesjonalny serwis

Profesjonalne wszytko xD

0

nadachu - polać temu panu szczera prawda;-)

0

nadachu - polać temu panu szczera prawda;-)

0

milch Messi ze starym numerem gra i te koszulki;// O Boze co oni teraz zrobia

0

ZAl was jeszcze Zambro niema. Nie ma cie telewizora czy co? A widzisz koszulki z tegomeczu ?!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?