JJayFCB
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2011
Prudnik
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Stawiam na Thiago
0
I tak wygra Nasz Pep !!
0
YY.. Mou ? lol ; D
0
Bardzo mnie to cieszy !
VeB !
0
Dla mnie Najlepszy zawodnik na Swiecie
0
@fcbcule,
Wikipedia nie gryzie
0
0
0
Dziekuje jaka brama ! Kolejna Manitka ; PP
VeB !
0
Bo to Barca ! a nie jakis '' sreal '' ; D
VeB !
0
W końcu się Doczekałem ! ; D
VeB !
0
@mike2002
Całkowicie zgadzam się z Tobą ; D muszą zostać to 2 ' skarby ' Barcelony !
VeB !
0
Ja na Jego Miejscu Poszedłbym do Bracy : ]]
0
0
Mistrz !
0
A ja powiem ! :' Ci którzi krzyczą Crsitiano Cristano sa nienormalni '
0
Bla bla bla ! Niech popatrzy na Siebie ...
0
Zamiast C.panienka wolałbym Inieste !
Pamiętacie ?
1.Messi 2.Xavi 3.Iniesta
0
burybusi
Mecz leci na Polsacie ^^ ...
a Tak do Meczu kupujemy Szczęsnego !
0
To dobrze ...
0
Nasz Pep ...
; DD życzę mu coraz więcej sukcesów !
Brawo Barca !
Brawo Pep !
VeB
0
Moim zdaniem Najlepszym pomocnikiem jest ?! : kto inny jak nie nasz Xavi
0
Wiedziałem ze A.Hleb nie zagra dużo w Barcelonie ...
0
Bardzo Dobry Transfer ! Barca Pokazała jak się gra !