JC14
Dołączył/a: wrzesień 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ważne są 3pkt. Sezon jest dlugi i takie mecze tez trzeba zagrać i wygrać.
0
To nie oglądaj. Albo sam im plac ivwtedy wymagaj blazen.
7
Mam to w dupie.
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
Ja nie chce eleben extra tylko pytam jaki trzeba mię pakiet żeby miec te eleben które są dostępne na Polsacie.
0
Nie wiem co Ty z tym eleben extra, pytalem o eleven.
0
Jest 226. Jaki pakiet trzeba mieć żeby miec ten kanał ?
0
Co trzeba żeby włączyć eleven na Polsacie ? U mnie jest ze nie ma kanalu w abonamencie.
0
Bardzo dobrze ze kręcili wala żeby przyoszczędzić. Niedobrze ze dali sie tak frajersko przylapac.
0
Granada nawet nie pierdnie. Messi ich pozamiata w pojedynkę.
9
Wystarcz na ta mordę spojrzeć.
7
Wygrają spokojnie, maja ciśnienie po ostatnich aferach. Odpowiedza jak zawsze na boisku.
5
Rafinha to dla mnie człowiek zagadka.
3
Poprzestawialo się w deklach i tyle. Neymar najlepiej żeby skończył karierę bo blaznom nie pasuje ze są za slabi i ich osmiesza na boisku.
0
Lato tez nie gadal żeby gadać. Media rozdmuchują niby aferę a za kulisami idą interesy. Polityka
25
Messi kolejna pilke do domu zabierze.
0
Nie porównywalnym do tamtego PZPN i Laty, za poważna liga. Nie bez powodu nie bylo innych kandydatów w wyborach. Ten cyrk czemuś śluzy, polityka.
0
Wiec cos innego politycznego. Jakies reformy w przepisach, fundament trzeba przyszykować.
25
To może być poważna choroba zwana syndrom Pele
0
Skrzypi jak osrana klapa w kiblu. Na bank wybory albo cos takiego niedługo.
0
Cillessen taki dobry ? Zawsze miewal problemy popelnial bledy a teraz nie gra wiec tym bardziej nie jest pewny. Masip to niewiadoma.
3
Dziwny transfer.
12
Mi by starczyło gdybym dostal jedno kolo jednego z tych aut.
5
W jakimś dziwnym swiecie żyjesz ;D to nie jest wojna zbrojna co za głupi przykład.
7
Jazda z tym cyrkiem.
0
Od kilku dni pisze ze ta naginka to blazenada. Dobrze ze są jeszcze zdroworozsądkowi ludzie na tej planecie.
3
Tabas wygląda jak Toldi z Gumisiow
0
Jedyne co ich laczy to pozycja na boisku. Zupełnie inni piłkarze.
4
Przecinak. Nie miał techniki na Barce.
0
Szkoda o tym gadać. Wymysl frustratów.