Mam pytanie beda bramki z wcorajszego meczu tak jak i z srodowego z realem co wygralismy 2-1?
Kiedys bramki byly na nastepny dzien a teraz to...a jak nie bedzie to powiedzcie mi z kad sciagacie bramki?
wie ktos gdzie we wro bedize pokazywany mecz w jakims pubie albo cos
zalezy mi na tym a wiem ze warka jest zamknieta z powodu remontu od ostatnich wakacji i moze w takim tempie wyrobia sie na ME:/
Jak można nie wiedzieć... Na początku powiedział że na testowym 26 ale potem się poprawił że na canal +sport2 a zresztą jak były ramówki puszczane co będzie puszczane to też było pokazane ze Mar-Bar jest na c+2... Więc miłego oglądania
Ja wierze w Bojana i Ibre ale wzmocnienia się przydadza choćby i dla większej rywalizacji w zespole a to wpływa tylko na + a narazie pierwsza połowa jest BOMBA, ale cieszyć się będe dopiero po końcowym gwizdku to ten Villarreal to.... VeB!!!
wie ktos gdzie we wro bedize pokazywany mecz w jakims pubie albo cos
zalezy mi na tym a wiem ze warka jest zamknieta z powodu remontu od ostatnich wakacji i moze w takim tempie wyrobia sie na ME:/
Komentarze
0
Mam pytanie beda bramki z wcorajszego meczu tak jak i z srodowego z realem co wygralismy 2-1?
Kiedys bramki byly na nastepny dzien a teraz to...a jak nie bedzie to powiedzcie mi z kad sciagacie bramki?
0
wie ktos gdzie we wro bedize pokazywany mecz w jakims pubie albo cos
zalezy mi na tym a wiem ze warka jest zamknieta z powodu remontu od ostatnich wakacji i moze w takim tempie wyrobia sie na ME:/
0
Właśnie co z bramkami i calym meczem do pobrania?
0
Co z bramkami z meczu beda czy nie?
0
Cześć ma ktoś możę bramki z polskim komentarzem do sciagniecia z meczu Barca-Betis?
0
Co z bramkami z meczu beda czy nie?
0
Właśnie co z bramkami i calym meczem do pobrania?
0
osak
Jak można nie wiedzieć... Na początku powiedział że na testowym 26 ale potem się poprawił że na canal +sport2 a zresztą jak były ramówki puszczane co będzie puszczane to też było pokazane ze Mar-Bar jest na c+2... Więc miłego oglądania
0
Ja wierze w Bojana i Ibre ale wzmocnienia się przydadza choćby i dla większej rywalizacji w zespole a to wpływa tylko na + a narazie pierwsza połowa jest BOMBA, ale cieszyć się będe dopiero po końcowym gwizdku to ten Villarreal to.... VeB!!!
0
wie ktos gdzie we wro bedize pokazywany mecz w jakims pubie albo cos
zalezy mi na tym a wiem ze warka jest zamknieta z powodu remontu od ostatnich wakacji i moze w takim tempie wyrobia sie na ME:/