1

Dajcie sobie siana z tym zarządem. Nawet jeżeli te doniesienia to prawda, to wyraźnie napisane jest że to CESC PODJĄŁ DECYZJĘ, ale oczywiście wszystko wiedzący polscy kibice wiedzą że to zarząd chce go sprzedać. Kandydujcie na prezesów!

0

Niekoniecznie, jak sam Aguero nie będzie chciał iść do Realu to i za 1 000 000 000 go nie wyciągną :)

0

zarząd jest bardzo przejęty tym, jak go postrzegasz

0

Ja widzę że Messi też jest wypalony piłkarsko i co? sprzedał byś? bo ja nie! poza tym o ile zgodzę się z Tobą odnośnie Alexisa o tyle napewno nie mogę powiedzieć aby Cesc grał na miarę możliwości...wybacz ale pół sezonu to za mało :)

0

Przypomnijmy sobie co wszyscy mówili jak Barca sprzedawała Ronaldinho czy Deco. Przypomnijmy sobie jakie później odnieśliśmy sukcesy. Pamiętajcie że nie ma ludzi niezastąpionych :)

0


Próbka jego możliwości..:)

0

ale ma już 31 lat...zlitujcie się

2

Jak ktoś przed meczem napisał że nie wygramy to wszyscy wielcy dorośli i dojrzali kibice śmiali się z sezonowych dzieci, mówiąć "wyp.......aj do białych na stronę" Czas pokazał że Barcelona tak jak nie miała pomysłu ani chęci tak nie ma ich nadal więc czasem dobrze byłoby się zastanowić zanim pociśnie się czyjąś opinię...

6

Fajnie byłoby gdyby to był nowy projekt sportowy a nie kolejny pionek w rękach zarządu...

14

Ile to już w tym sezonie było meczów ostatniej szansy...

0

Leonkowi się w dupie poprzewracało

0

Jeszcze się hejterzy przeproszą z Leonkiem, pod warunkiem że zacznie biegać

0

Dlaczego "białe szmaty"???

0

Nie wygramy nic tak długo, jak długo naszym głównym pomysłem na grę będą wrzutki alvesa!

0

coś czuję że będzie dobrze...umiejętności mamy na pewno a z lepszymi zespołami Barca spina się w tym sezonie wyjątkowo!!

1

mistrzu, nie ma różnicy, odwalił i tyle i nie ma tego co wybielać

1

nie rozumiem po co pisać "miał nastąpić na twarz Portugalczyka" tak jakby ciężko było się przyznać że tak rzeczywiście było...wszyscy widzieli i tu nie ma znaczenia kto komu kibicuje...

0

Nie jestem prawnikiem i wiele nie rozumiem wiem natomiast że najlepszym wyjściem będzie pójście na ugodę w celu złagodzenia kary, bo istnieje zagrożenie że jeżeli FIFA nałożyła karę nie zgodnie z prawem to odegrają się na nas wykluczając z LM lub PD czy też odbierając punkty..

0

moim zdaniem sędziuje doskonale :)

0

Jaaaazdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

0

Czy ktoś wie o co chodzi z tą zamianą butów przez Bale'a bo ja nie bardzo...?

0

dłuo chyba nie pociągną :./

0

Tello nauczył się drugiego zwodu :P

0

coś brali przed meczem

0

Powinien dostać tyle pieniędzy ile jest meczów w Lidze Mistrzów ewentualnie doliczyć Gran Derbi bo tylko w tych meczach chce mu się biegać...na Valladolid, San Sebastian, Almeria itp ma wywalone jajka!

0

dobrze że to napisałeś bo to samo przeszło mi przez myśl, w lidze wcale nie mają słabej formy a co najwyżej wywalone jajka na słabe drużyny...

0

alves [*]

0

Od jutra jestem za realem. Chyba że z Levante przegra

0

może i nie mają, ale widzą co się dzieje

0

sam sobie powinienem zminusować wpis...:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?