J1m
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
xxx
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy przypadkiem mecz nie rozpoczyna się o godzinie 20.00 ?
Z tego co mi wiadomo w soboty mecze rozgrywane są o godzinach 20.00 oraz 22.00, a w niedzielę 17.00, 19.00 i 21.00 ; ))
0
Ta, a Grzesiu Rasiak Europy...
0
Po 15 kolejkach a nie 14
0
zdziwie*
0
Gdzie to 5;0 ?
Cos kiepsko to wyglada, nie zdziwnie sie jak przegramy ...
0
7h ...
0
GolTV ; ))))
Szczerze to wole oglądac na GolTV z tymi fantastycznymi komentatorami, niż na Canal+ gdzie faflonią i nie maja pojęcia o futbolu.
0
A moze ztamtont ?
0
Skończcie płakać o te linki ! ! !
Takie trudne wejść np. na rojadirecta.com ?
OMG...
0
Dodam jeszcze, że jeśli chce się wystawiać oceny zawodnikom to trzeba być konsekwentym.
Valdes nigdy nie może dostać wiecej niż 5/6 mimo czystego konta z tego powodu, że rywale nie dają mu szansy na wykazanie się ?
W takim razie napastnik (czyt. Eto'o) nie powinien dostać wiecej niż 5/6 mimo "bycia aktywnym" ( ? ), ponieważ jego koledzy nie dali szansy mu sie wykazać (czyt. brak celnych, dobrych podań na czyste pole).
0
Dalej nie rozumiem dlaczego redaktorzy wstawiają tutaj oceny ze Sportu, ktore nie maja praktycznie nic zwiazane z meczem.
ZERO uzasadnienia w wystawianej ocenie.
Toure:
Jak zwykle pewny w odbiorze - 5
aha...
i jeszcze to że zszedł z boiska, po rozcięciu łuku brwiowego... no tak to w sumie mogło zaważyć na końcowej ocenie, rzeczywiście...
To, że Eto'o biega w lewo i w prawo przez cały mecz, marnując kilka okzaji zasługuje na 7 ?
Niedługo będą uzasadnienia w stylu :
Wszedł na boisko w drugiej połowie, zaprezentował nową fryzurę. - 8
0
Dla mnie mogą grać różową.
0
Barca8998 ... n/c
Co do wypowiedzi Stoiczkowa, całkowita racja.
0
Bezsensowne są te oceny Sportu...
Lepiej by było jakby redaktorzy fcbarca.com oceniali.
0
Dokładnie, każdy wywiad związany ze zbliżającymi się meczami wygląda bardzo podobnie, jak nie identycznie.
W każdym bądź razie nic innego powiedzieć nie można, każdy stara się nie popadac w huraoptymizm i mówi o respekcie dla następnego rywala...
Czekam na ten moment kiedy Barcelona będzie całkowicie dominować w Europie, a jej zawodnicy będą mogli powiedzieć: "Tak, jesteśmy najlepsi, następny mecz wygramy bez żadnego wysiłku", ale czy kiedyś tego doczekam ?
0
Teoretycznie nie i praktycznie także.
Ważne żeby najbardziej eksploatowani zawodnicy sobie odpoczęli.
Czy znowu 5 (+-) do 0 ? Nie mam żadnych argumentów, które przemawiają za "nie".
0
Świetna forma podsumowania. Trafne porównanie, miło się czytało.
Miejmy nadzieję, że przy każdym ze zbliżających się miesięcy będzie możliwość do tak optymistycznego podsumowania.
Miesiąc listopad już zaczął sie pozytywnie ; )
0
Bardzo cieszy postawa całego zespołu, a w szczególności ataku. Kiedyś brakowało właśnie wykończenia, na szczęście teraz wszystko działa jak należy.
Oceny mówia same za siebie, wszytko jest w jak najlepszym porządku.
Eto'o strzela jak na zawołanie, Messi = Bóg, a Henry mimo braku wysokiej formy, świetnie spisuje się jako skrzydłowy i otwiera kolegom z drużyny drogę do bramki.
Z taką skutecznością można spokojnie czekać na kolejne mecze, a w szczególności na GD.