0

Razorek
jest napisane, że Rafinha skończył 20 lat. jeśli uważasz, że on dalej ma grać w rezerwach, to w końcu nikt z młodych nie awansuje do 1. składu

0

widzę realną szansę na trzy hiszpańskie kluby w 1/2 finału

0

I ten rekord pobije jeszcze 3 razy :)

0

mam wrażenie, że syn Pique maczał w tym palce ;)

0

Adriano nie musi bać się konkurencji - nie grał chyba tylko jako bramkarz i napastnik

0

nam żal, że Andres nie dostanie ZP, a jemu to wisi :-)

0

*Barce

0

Świetny pomysł, tylko jest jeden problem. Gość zarabia kupe kasy. W Barcelonie zapewne oczekiwałby podobnej kwoty, a dodając do tego wysoki podatek nie wiem czy Barcię byłboby stać...

0

jak tak dalej pójdzie, to Messi wcale nie będzie miał łatwej drogi do 5 ZP. Iniesta wyrasta na klasowego "przeciwnika"

0

@Xavi Hernandez 6
nie ma co wieszać psów na Rourze, bo decyzje i tak podejmuje Tito

0

gdyby przyszedł Hummels, to Puyol nie byłby już jedynym Tarzanem xD

0

niemożliwe, żeby Casillas przeszedł do Barcy. To tak, jakby do Realu poszedł Puyol. Po prostu niemożliwe

0

a co za różnica? i tak odpadną z MU

0

tak nie do tematu
Będzie podsumowanie stycznia?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?