No to do dzieła De bruyne ;) , a tak na serio to wszystk ozależy od Manchesteru i ich dyspozycji . Jeśli Aguero , Silva i wspomniany już Rudy zagrają w swoim stylu to Real może mieć wielkie problemy , Hart tez będzie bardzo wazny w tym dwumeczu . Co do drugiego spotkania to będzie wielki hit , i bijatyka na noże , i teraz nie wiadomo czego się spodziewać po Bayernie bo jak oni mieli takie problemy z Juventusem i Benfica to Atletico może być spokojne , a wiemy ze oni są dużo wyższej klasy niż popredzni przeciwnicy Bayernu .
De bruyne ich do tego poprowadzi ;) chłop ma 24 lata tyle co Neymar i myśle ze za jakieś 2 sezony mogłby przejść do Barcy , a wtedy będzie warty po 150 kafli jak teraz takie rzeczy wyprawia .
Niestety w życiu piękne są tylko chwile , My cieszyliśmy się rok temu , teraz się bedzie cieszył ktoś inny , a za to za rok znowu ktoś inny kto wie może Barca . Nadal jest liga i puchar krola i gdy je wygramy to będzie naprawdę udany sezon , może MSN uda się jeszcze własny rekord pobić 122 bramek . Wszyscy teraz narzekają na Barce , ale przecież to było wiadome ze kiedyś przyjdzie gorszy moment , to nie sa maszyny ze zawsze na tych samych obrotach działają , choć nawet maszyny się psuja. Cel do końca wiadome jaki - liga i puchar krola , pozniej wzmocnienie zespołu jakimiś transferami np. Solidny obronca , obiecujący pomocnik , napastnik dla Suareza , intensywny presezon i na sezon 16/17 wjezdzamy z buta i znowu po kolei wszystkich gromimy , i odzyskamy naszą lige mistrzow :) Visca El Barca
"Vidal do tej pory nie zadebiutował z Barçą w Lidze Mistrzów." Z tego co wiem to nie mogą grać w lidze mistrzów , bo grają od stycznia a liga mistrzow się wcześniej zaczęła. Dopiero od przyszłego sezonu.
Nie ma się co przejmować, jak widziałem jego uśmiech po meczu to tym bardziej, nie strzelił bramki , ale za to zaliczyl dwie asysty i bardzo dobry mecz. W niedziele będzie miał okazje coś strzelić . Zmieniając temat , jestem pod wrażeniem co w tym sezonie robi MSN , oni są nieprawdopodobni i jestem pewny , ze będą bić kolejne rekordy.
Komentarze
0
No to do dzieła De bruyne ;) , a tak na serio to wszystk ozależy od Manchesteru i ich dyspozycji . Jeśli Aguero , Silva i wspomniany już Rudy zagrają w swoim stylu to Real może mieć wielkie problemy , Hart tez będzie bardzo wazny w tym dwumeczu . Co do drugiego spotkania to będzie wielki hit , i bijatyka na noże , i teraz nie wiadomo czego się spodziewać po Bayernie bo jak oni mieli takie problemy z Juventusem i Benfica to Atletico może być spokojne , a wiemy ze oni są dużo wyższej klasy niż popredzni przeciwnicy Bayernu .
0
De bruyne ich do tego poprowadzi ;) chłop ma 24 lata tyle co Neymar i myśle ze za jakieś 2 sezony mogłby przejść do Barcy , a wtedy będzie warty po 150 kafli jak teraz takie rzeczy wyprawia .
0
Niestety w życiu piękne są tylko chwile , My cieszyliśmy się rok temu , teraz się bedzie cieszył ktoś inny , a za to za rok znowu ktoś inny kto wie może Barca . Nadal jest liga i puchar krola i gdy je wygramy to będzie naprawdę udany sezon , może MSN uda się jeszcze własny rekord pobić 122 bramek . Wszyscy teraz narzekają na Barce , ale przecież to było wiadome ze kiedyś przyjdzie gorszy moment , to nie sa maszyny ze zawsze na tych samych obrotach działają , choć nawet maszyny się psuja. Cel do końca wiadome jaki - liga i puchar krola , pozniej wzmocnienie zespołu jakimiś transferami np. Solidny obronca , obiecujący pomocnik , napastnik dla Suareza , intensywny presezon i na sezon 16/17 wjezdzamy z buta i znowu po kolei wszystkich gromimy , i odzyskamy naszą lige mistrzow :) Visca El Barca
0
Dobra już wszystko wiem , bez nerwów ;)
0
"Vidal do tej pory nie zadebiutował z Barçą w Lidze Mistrzów." Z tego co wiem to nie mogą grać w lidze mistrzów , bo grają od stycznia a liga mistrzow się wcześniej zaczęła. Dopiero od przyszłego sezonu.
7
Obstawiam , ze fan realu . Jak Henry z Piresem tak strzelili , tez tak mowiles ? , ale raczej nie bo pewnie pokolenie gimbazy.
3
Ja nie wiem o co chodzi , ale to co oni wyprawiają to przechodzi ludzkie pojęcie . Dajcie mi ten towar bo chce nauczyć się latac xD
3
haha tacy zawodnicy jak James , De bruyne , Lewandowski , Muller , ze się nie znaleźli na tej liście to jest smieszne .
2
Nie ma się co przejmować, jak widziałem jego uśmiech po meczu to tym bardziej, nie strzelił bramki , ale za to zaliczyl dwie asysty i bardzo dobry mecz. W niedziele będzie miał okazje coś strzelić . Zmieniając temat , jestem pod wrażeniem co w tym sezonie robi MSN , oni są nieprawdopodobni i jestem pewny , ze będą bić kolejne rekordy.
2
Mnie cieszy bardziej to , ze Suarez jest zaraz za nim to pokazuje , ze Barcelona ma najsilniejszy atak w historii.