Ale z jednym się zgodzę. W tym sezonie sędzia gwiżdże bardziej na korzyść Realu niż Barcelony. Ale tak bywa. Raz gwiżdżą dla nas a raz dla rywala i tego nie zmienisz. Piłka nożna tak ewoluowała ze ludzkie oko nie zawsze wszystko wyłapie. Tak samo w meczu PSG gra była tak szybka ze sędzia nie nadążał i wyszły takie błędy. Bez nowych technologii błędów będzie jeszcze więcej niestety.
Nie przypominam sobie aby Carvajal zagrał ręka w poli karnym i chyba inny mecz oglądaliśmy ;-) grzeczniej proszę bo w tym momencie sam pokazujesz pełna spinkę ;-)
Akurat tylko Real mógłby wygrać taki mecz grając w 10. Pokazali z Las Palmas ze nawet w 10 można odrobić straty. Realowi wisi czy gra w 10 czy 11 a kolejnym dowodem na to był klasyk chyba sezon temu. Wiec takie gdybanie nie ma sensu
Druga sprawa ze Betis mógłby poczuć się zbyt pewnie z przewaga zawodnika a co za tym idzie, otworzyłby się. Możemy gdybać w nieskończoność. Barca dała du*y i tyle, a Real to wykorzystał.
Komentarze
0
Nie można odebrać czegoś czego nie masz. Wybrali zespoły po prostu :-)
0
Fizycznie jest fantastycznym piłkarzem ale ostatnio pokazuje ze psychikę ma bardzo słaba. Oby wizyty u psychologa pomogły czego mu życzę :)
1
Strzelam w:
Barca-BVB
Real-Monaco
Bayern-Leicester
Athleti-Juve
Czarnym koniem tej edycji jest moim zdaniem Monaco i może sporo namieszać ;)
0
Ale z jednym się zgodzę. W tym sezonie sędzia gwiżdże bardziej na korzyść Realu niż Barcelony. Ale tak bywa. Raz gwiżdżą dla nas a raz dla rywala i tego nie zmienisz. Piłka nożna tak ewoluowała ze ludzkie oko nie zawsze wszystko wyłapie. Tak samo w meczu PSG gra była tak szybka ze sędzia nie nadążał i wyszły takie błędy. Bez nowych technologii błędów będzie jeszcze więcej niestety.
1
Nie przypominam sobie aby Carvajal zagrał ręka w poli karnym i chyba inny mecz oglądaliśmy ;-) grzeczniej proszę bo w tym momencie sam pokazujesz pełna spinkę ;-)
3
Akurat tylko Real mógłby wygrać taki mecz grając w 10. Pokazali z Las Palmas ze nawet w 10 można odrobić straty. Realowi wisi czy gra w 10 czy 11 a kolejnym dowodem na to był klasyk chyba sezon temu. Wiec takie gdybanie nie ma sensu
2
Marzy mi się ćwierćfinał Barca-Real :-) gratulacje i powodzenia. Hala Madrid! ;-)
2
Druga sprawa ze Betis mógłby poczuć się zbyt pewnie z przewaga zawodnika a co za tym idzie, otworzyłby się. Możemy gdybać w nieskończoność. Barca dała du*y i tyle, a Real to wykorzystał.
1
Strzelam w:
Barca-BVB
Real-Monaco
Bayern-Leicester
Athleti-Juve
Czarnym koniem tej edycji jest moim zdaniem Monaco i może sporo namieszać ;)
1
O jakim karnym oni piszą? Kolejny raz Katalońska prasa pokazuje swój bardzo niski poziom niestety.