0

Michall99 widocznie jesteś jeszcze za młody, żeby pamiętać czasy kiedy Messiego nie było w 1 drużynie Barcelony. Wtedy też dawaliśmy sobie radę, bo był Ronaldinho, którego też sprzedali mimo, iż nikt by się tego nie spodziewał jak można sprzedać filar Barcelony. Nie ma ludzi nie zastąpionych. Nie można wiecznie liczyć na Messiego bo to piłka nożna, czyli kontuzje, czego mu nie życzę, ale kurde nie opierajmy na nim wszystkiego bo to do niczego dobrego nas nie zaprowadzi, później w razie W będzie naprawdę kiepsko.

0

Nie wiem dlaczego każdy tak ubolewa na tym Thiago. Oglądałem cały zeszły sezon i gość nie zagrał ani 1 dobrego meczu z lepszym rywalem. Straty, wdaje się niepotrzebnie za często w drybling. Xavi nawet w słabej formie jest leszy niż on a każdy tu tylko lamentuje, że dobry, że mało gra. A może mało gra bo czegoś mu jednak brakuje? Niech idzie sobie jak chce do MU ja mu życzę powodzenia, my mamy jeszcze wielu innych na jego miejsce jak choćby Fabregasa za którego daliśmy niemałą kasę a on jakoś potrafi usiąść na ławie i nie lamentuje pomimo, iż nie jest taki młody jak Thiago. Skoro chce odejść jako obrażony niech sobie idzie do Anglii tam zobaczymy ile jego gadanie było warte, czy serio zasługuje na te minuty których mu tak bardzo brakowało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?