Yaya Toure jest najlepszym defensywnym pomocnikiem na świecie.
Takich zawodników nie można się pozbywać!! On nie tylko gra świetnie w destrukcji, ale także znakomicie rozprowadza akcje, co pokazał w ostatnim meczu.
W dwóch meczach było można zobaczyć jak gra Eto'o a jak Ibra. Ja do 35 min nie wiedziałem czy Ibra gra czy już szedł... A Eto'o robił to co umi najlepiej. Byłem przekonany, że potrzebujemy nowego snajpera, ale Nie Ibre. Villa by był dużo tańszy i na pewno lepszy :)
Brawo dla Pepa! Posadził na ławkę zawodnika który kosztował 55mln, ale jest bez formy i grają lepsi. To jest piękne w Barcelonie, że nie grają pieniądze tylko umiejętności. Niech Real to podziwia i zazdrości.
Po co kupowali Ibre, byłem za tym, żeby zmienić Eto'o na kogoś innego ale jak się dowiedziałem, że chcą kupić Ibrę to byłem załamany. Villa byłby dużo tańszy. Na początku sezonu było jeszcze jako tako, ale teraz jest do niczego;/. A co do meczu to jestem fanem Henry-ego i dziś pokazał klasę. Pokazał, że jeszcze nadaje się aby grać w podstawowym składzie najlepszego zespołu na świecie. Jeżeli tak chłopcy będą grać tak jak druga połowę ( i w taki składzie ;) ) to możemy spokojnie obronić LM i ligę
Po co kupowali Ibre, byłem za tym, żeby zmienić Eto'o na kogoś innego ale jak się dowiedziałem, że chcą kupić Ibrę to byłem załamany. Villa byłby dużo tańszy. Na początku sezonu było jeszcze jako tako, ale teraz jest do niczego;/. A co do meczu to jestem fanem Henry-ego i dziś pokazał klasę. Pokazał, że jeszcze nadaje się aby grać w podstawowym składzie najlepszego zespołu na świecie. Jeżeli tak chłopcy będą grać tak jak druga połowę ( i w taki składzie ;) ) to możemy spokojnie obronić LM i ligę
W dwóch meczach było można zobaczyć jak gra Eto'o a jak Ibra. Ja do 35 min nie wiedziałem czy Ibra gra czy już szedł... A Eto'o robił to co umi najlepiej. Byłem przekonany, że potrzebujemy nowego snajpera, ale Nie Ibre. Villa by był dużo tańszy i na pewno lepszy :)
Komentarze
0
Szkoda że odchodzi, mógłbyć świetnym graczem
0
Yaya Toure jest najlepszym defensywnym pomocnikiem na świecie.
Takich zawodników nie można się pozbywać!! On nie tylko gra świetnie w destrukcji, ale także znakomicie rozprowadza akcje, co pokazał w ostatnim meczu.
0
W dwóch meczach było można zobaczyć jak gra Eto'o a jak Ibra. Ja do 35 min nie wiedziałem czy Ibra gra czy już szedł... A Eto'o robił to co umi najlepiej. Byłem przekonany, że potrzebujemy nowego snajpera, ale Nie Ibre. Villa by był dużo tańszy i na pewno lepszy :)
0
Brawo dla Pepa! Posadził na ławkę zawodnika który kosztował 55mln, ale jest bez formy i grają lepsi. To jest piękne w Barcelonie, że nie grają pieniądze tylko umiejętności. Niech Real to podziwia i zazdrości.
0
Po co kupowali Ibre, byłem za tym, żeby zmienić Eto'o na kogoś innego ale jak się dowiedziałem, że chcą kupić Ibrę to byłem załamany. Villa byłby dużo tańszy. Na początku sezonu było jeszcze jako tako, ale teraz jest do niczego;/. A co do meczu to jestem fanem Henry-ego i dziś pokazał klasę. Pokazał, że jeszcze nadaje się aby grać w podstawowym składzie najlepszego zespołu na świecie. Jeżeli tak chłopcy będą grać tak jak druga połowę ( i w taki składzie ;) ) to możemy spokojnie obronić LM i ligę
0
Po co kupowali Ibre, byłem za tym, żeby zmienić Eto'o na kogoś innego ale jak się dowiedziałem, że chcą kupić Ibrę to byłem załamany. Villa byłby dużo tańszy. Na początku sezonu było jeszcze jako tako, ale teraz jest do niczego;/. A co do meczu to jestem fanem Henry-ego i dziś pokazał klasę. Pokazał, że jeszcze nadaje się aby grać w podstawowym składzie najlepszego zespołu na świecie. Jeżeli tak chłopcy będą grać tak jak druga połowę ( i w taki składzie ;) ) to możemy spokojnie obronić LM i ligę
0
Ja również wolę zobaczyć Henry-ego ; )
0
W dwóch meczach było można zobaczyć jak gra Eto'o a jak Ibra. Ja do 35 min nie wiedziałem czy Ibra gra czy już szedł... A Eto'o robił to co umi najlepiej. Byłem przekonany, że potrzebujemy nowego snajpera, ale Nie Ibre. Villa by był dużo tańszy i na pewno lepszy :)
0
Szkoda że odchodzi, mógłbyć świetnym graczem
0
Ktoś wczoraj napisał że Wisłą prędzej wygra w totka niż wygra z Barcą... i co wygrali... nigdy nie można lekceważyć przeciwnika!