Miałem okazję podglądnąć go na żywo w finale U-21 i szczerze mówiąc jeśli nie najgorszy, to na pewno jeden z gorszych na boisku. Nie został zdjęty chyba tylko dlatego, że był kapitanem.
My po prostu dziś zagraliśmy tak jak Alaves ostatnio albo nawet gorzej, snuli się po boisku jak kopacze w B-Klasie w niedziele o 11 na kacu. Całej drużynie bura i okrągłe 0/10, Neymar jedyny który próbował coś pociągnąć 2/10. PSG przebiegło 8 km więcej w tym meczu co nawet ślepy by zauważył. Dawno nie widziałem tak beznadziejnej gry i totalnego braku zaangażowania.
A moim zdaniem będzie to wyglądało tak z przodu: Busquets, Xavi, Iniesta - Neymar, Fabregas, Alexis. I w miarę rozwoju sytuacji w 2 połowie na podmęczonego rywala wchodzi Messi a następnie Pedro. Co do obrony to nie jestem na bieżąco z kontuzjami. Alves w jakiej formie? I Pique?
Tak naprawdę graczem meczu był Iniesta. To on rządził i dzielił w środku pola. Widać, że jest w wyśmienitej formie i oby ją utrzymał w nadchodzących trudnych meczach. Oczywiście jak wszyscy bardzo się cieszę z powrotu i 2 bramek Messiego, mam nadzieję, że doda mu to pewności siebie przed meczem z Rojiblancos. Martwi postawa Sergi Roberto. Nie wiem jak w drugiej połowie, ale w 1. ten chłopak miał same straty. Przy każdym przyjęciu piłka odskakiwała mu na kilka metrów i od razu ktoś piłkę przejmował. Podsumowując zadanie wykonane, bez kontuzji odnieśliśmy bardzo dobry wynik, drużyna stara się i gra kombinacyjnie, można być optymistą przed sobotnim starciem. :)
Co ty pieprzysz..? Arsenal i MCity to najmocniejsze zespoły na jakie mogliśmy trafić. Bayern i Real ukończyli fazę grupową na 1. miejscach, więc nie mogliśmy na nich trafić.
Iniesta98,
Oklaskiwali Ville głównie dlatego, że w przeszłości rozegrał dla Realu Saragossa 101 spotkań. Ale macie rację, atmosfera była przyjazna, a wejście Abidala najbardziej przyjemne. :)
mamut1211,
Nie wiem skąd masz takie informacje? Zarówno Thiago Silva i Lavezzi nie zostali ukarani żółtymi kartkami w ubiegły wtorek, więc w rewanżu zagrają. Jedynym wykluczonym zawodnikiem jest
Nie zapominajcie, że JdS już został włączony do pierwszej drużyny i co? I nie gra nic, a jego rozwój stoi w miejscu. Chyba nie chcemy, żeby z Rafinhą stało się to samo..? Sytuacja Thiago też nie jest kolorowa, mam nadzieję, że pod nieobecność Xaviego dostanie więcej szans niż dotychczas.
PatrychoO, nie skreślaj Rayo od początku, bo przypominam, że ta drużyna zajmuje, wysokie jak na nich, 7. miejsce w lidze. Nie mówię, że mamy zagrać pierwszym składem, bo moim zdaniem rotacja jest konieczna, ale lekceważyć ich nie możemy. Dziś Bayern zlekceważył Arsenal i mogło się to skończyć różnie. :)
Tak więc widać teraz, że granie z blokadą wcale nie pomaga, a wręcz przeciwnie. Xavi i Fabs właśnie w tych meczach mieli spadek formy. Mam nadzieję, że sztab oraz zawodnicy wyciągną z tego wnioski na przyszłość, bo wątpliwym jest, że w tych meczach na przykład Thiago zaprezentowałby się gorzej. Najwyższy czas na zmiany w składzie i mamy do tego okazję w kilku najbliższych meczach ligowych z teoretycznie słabszymi drużynami. Oczywiście nie należy przesadzać z tymi roszadami, ale są konieczne, to chyba widać po ostatnich meczach.
Nie ma co się martwić o pozycję bramkarza, bo Pinto da sobie radę. Problem tkwi w bloku obronnym i to tutaj trzeba szukać rozwiązań. Osobiście na mecz z Deportivo widziałbym w wyjściowej jedenastce Bartre na ŚO oraz koniecznie Adriano na boku obrony.
Niestety, ale karny zasłużony, kompletnie bezsensowny wślizg Pique. Z przodu nie ma do kogo grać, mecz jest taki sam jak z Milanem, tyle że próbujemy więcej strzelać z dystansu, ale brakuje siły i precyzji. Ktoś mi może wytłumaczyć co mają na celu te nasze bezsensowne symulki? Nie rozumiem zachowania Alby z ostatniej minuty pierwszej połowy.
No cóż katalońskie gazety trąbiły o Once de Gala od rana i się potwierdziło. Musimy być skoncentrowani na 100% od pierwszego gwizdka, ażeby nie stracić jakiejś głupiej bramki na początku spotkania, bo będzie nerwówka. Zostało niewiele ponad 30 minut do rozpoczęcia meczu, emocje coraz większe. :) Vamos Barça!!
0
Zrobił, nie zarobił.
20
Mogliby dawać niższe ceny biletów albo jakieś promocje żeby był pełny stadion
0
Miałem okazję podglądnąć go na żywo w finale U-21 i szczerze mówiąc jeśli nie najgorszy, to na pewno jeden z gorszych na boisku. Nie został zdjęty chyba tylko dlatego, że był kapitanem.
0
Racja, dzis MATS wlasnie pokazal jak nie bronic, prawda? :)
0
My po prostu dziś zagraliśmy tak jak Alaves ostatnio albo nawet gorzej, snuli się po boisku jak kopacze w B-Klasie w niedziele o 11 na kacu. Całej drużynie bura i okrągłe 0/10, Neymar jedyny który próbował coś pociągnąć 2/10. PSG przebiegło 8 km więcej w tym meczu co nawet ślepy by zauważył. Dawno nie widziałem tak beznadziejnej gry i totalnego braku zaangażowania.
13
Ja bym powiedział tak.. Jeśli już na początku meczu widzisz Messiego walczącego w defensywie, to wiesz, że to będzie dobry mecz. :)
1
To dopiero będzie zabawne jak Pellegrini pokona Atletico i zdobedzie LM, a na jego miejsce przyjdzie Pep, ktory z Atletico przegral :)
0
Nie wiem dlaczego, ale zawsze najbardziej podobała mi się ta żółta :)
http://www.oldfootballshirts.com/img/shirts/293/barcelona-away-football-shirt-2008-2009-s_7202_1.jpg
0
zrobione, powodzenia :)
3
Czy to taka fatalna wiadomość? Polemizowałbym :) Przynajmniej nie przegra wygranego meczu jak z Villareal
1
Mnie najbardziej bawi to, że najbardziej się wszyscy czepiają o jego tweeta, w którym nawet słowa nie napisał a jedynie emotikonkę. :D
0
Zobacz sobie jak wygląda 2 euro.
0
Domowe koszulki totalna klapa, mam nadzieje że tego nie wprowadzą. Do tego te niebieskie spodenki do żółto-czerwonych pasów też się nie komponują.
0
0
A moim zdaniem będzie to wyglądało tak z przodu: Busquets, Xavi, Iniesta - Neymar, Fabregas, Alexis. I w miarę rozwoju sytuacji w 2 połowie na podmęczonego rywala wchodzi Messi a następnie Pedro. Co do obrony to nie jestem na bieżąco z kontuzjami. Alves w jakiej formie? I Pique?
0
Tak naprawdę graczem meczu był Iniesta. To on rządził i dzielił w środku pola. Widać, że jest w wyśmienitej formie i oby ją utrzymał w nadchodzących trudnych meczach. Oczywiście jak wszyscy bardzo się cieszę z powrotu i 2 bramek Messiego, mam nadzieję, że doda mu to pewności siebie przed meczem z Rojiblancos. Martwi postawa Sergi Roberto. Nie wiem jak w drugiej połowie, ale w 1. ten chłopak miał same straty. Przy każdym przyjęciu piłka odskakiwała mu na kilka metrów i od razu ktoś piłkę przejmował. Podsumowując zadanie wykonane, bez kontuzji odnieśliśmy bardzo dobry wynik, drużyna stara się i gra kombinacyjnie, można być optymistą przed sobotnim starciem. :)
0
Co ty pieprzysz..? Arsenal i MCity to najmocniejsze zespoły na jakie mogliśmy trafić. Bayern i Real ukończyli fazę grupową na 1. miejscach, więc nie mogliśmy na nich trafić.
0
Iniesta98,
Oklaskiwali Ville głównie dlatego, że w przeszłości rozegrał dla Realu Saragossa 101 spotkań. Ale macie rację, atmosfera była przyjazna, a wejście Abidala najbardziej przyjemne. :)
0
jest Blaise Matuidi, przepraszam za 2 komentarze, ale przypadkiem kliknąłem opublikuj. :)
0
mamut1211,
Nie wiem skąd masz takie informacje? Zarówno Thiago Silva i Lavezzi nie zostali ukarani żółtymi kartkami w ubiegły wtorek, więc w rewanżu zagrają. Jedynym wykluczonym zawodnikiem jest
0
Będzie będzie. W tym sezonie zmienili zasady i losowanie półfinałów odbędzie się 12 kwietnia, godzina pewnie tradycyjnie 12:00, Nyon. :)
0
Nie zapominajcie, że JdS już został włączony do pierwszej drużyny i co? I nie gra nic, a jego rozwój stoi w miejscu. Chyba nie chcemy, żeby z Rafinhą stało się to samo..? Sytuacja Thiago też nie jest kolorowa, mam nadzieję, że pod nieobecność Xaviego dostanie więcej szans niż dotychczas.
0
PatrychoO, nie skreślaj Rayo od początku, bo przypominam, że ta drużyna zajmuje, wysokie jak na nich, 7. miejsce w lidze. Nie mówię, że mamy zagrać pierwszym składem, bo moim zdaniem rotacja jest konieczna, ale lekceważyć ich nie możemy. Dziś Bayern zlekceważył Arsenal i mogło się to skończyć różnie. :)
0
Tak więc widać teraz, że granie z blokadą wcale nie pomaga, a wręcz przeciwnie. Xavi i Fabs właśnie w tych meczach mieli spadek formy. Mam nadzieję, że sztab oraz zawodnicy wyciągną z tego wnioski na przyszłość, bo wątpliwym jest, że w tych meczach na przykład Thiago zaprezentowałby się gorzej. Najwyższy czas na zmiany w składzie i mamy do tego okazję w kilku najbliższych meczach ligowych z teoretycznie słabszymi drużynami. Oczywiście nie należy przesadzać z tymi roszadami, ale są konieczne, to chyba widać po ostatnich meczach.
0
Nie ma co się martwić o pozycję bramkarza, bo Pinto da sobie radę. Problem tkwi w bloku obronnym i to tutaj trzeba szukać rozwiązań. Osobiście na mecz z Deportivo widziałbym w wyjściowej jedenastce Bartre na ŚO oraz koniecznie Adriano na boku obrony.
0
Niestety, ale karny zasłużony, kompletnie bezsensowny wślizg Pique. Z przodu nie ma do kogo grać, mecz jest taki sam jak z Milanem, tyle że próbujemy więcej strzelać z dystansu, ale brakuje siły i precyzji. Ktoś mi może wytłumaczyć co mają na celu te nasze bezsensowne symulki? Nie rozumiem zachowania Alby z ostatniej minuty pierwszej połowy.
0
No cóż katalońskie gazety trąbiły o Once de Gala od rana i się potwierdziło. Musimy być skoncentrowani na 100% od pierwszego gwizdka, ażeby nie stracić jakiejś głupiej bramki na początku spotkania, bo będzie nerwówka. Zostało niewiele ponad 30 minut do rozpoczęcia meczu, emocje coraz większe. :) Vamos Barça!!
0
adrian89, wczoraj pojawił się news o Cuence, więcej spostrzegawczości. ;) Ma wrócić za ok. miesiąc.
0
@Villusiowa, miałem dokładnie takie same odczucia. Pedro słaniał się na nogach, a Villa "kisł" przy linii/na ławce.
0
Myślałem, że z premedytacją tak pisałeś, ale skoro bijesz się w pierś, że nie doczytałeś, to spoko już wszystko gra.