Użytkownik zbanowany
8 listopada 2014, 16:54
0
5 listopada 2014, 22:25
http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_raR1Nmx1cmuGTRqGs5scQDa9fqYVPoMK.jpg
17 października 2014, 20:22
2
Nie zaprzeczę, ale też nie potwierdzę. Powiedzieć mogę natomiast, że Messi jest mutantem spreparowanym w laboratoriach La Masii.
17 października 2014, 19:36
25 maja 2014, 10:17
3
21 czerwca 2014, 19:52
Kurwa, cały mecz nic nie robi i zamknął mordy? xD Leczcie się
16 sierpnia 2014, 21:15
Polaczkowatość na 100%, robaku
7 lipca 2014, 22:37
Jak śmiesz! Fani Barcelony sami wypierdalali z klubu Tito, a jak zmarł to go nagle pokochali, wszyscy jesteście tacy sami. Powinni dla was zrobić jeden klub, byście się tam gryźli do usranej śmierci.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
0
http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_raR1Nmx1cmuGTRqGs5scQDa9fqYVPoMK.jpg
2
0
Nie zaprzeczę, ale też nie potwierdzę.
Powiedzieć mogę natomiast, że Messi jest mutantem spreparowanym w laboratoriach La Masii.
0
3
2
2
Kurwa, cały mecz nic nie robi i zamknął mordy? xD Leczcie się
2
Polaczkowatość na 100%, robaku
2
Jak śmiesz! Fani Barcelony sami wypierdalali z klubu Tito, a jak zmarł to go nagle pokochali, wszyscy jesteście tacy sami. Powinni dla was zrobić jeden klub, byście się tam gryźli do usranej śmierci.