HenryFANBARCY
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
2 :1 Dla Wisełki Chodz jestem za barcą ale Kocham Wisełke
0
no i tak wiseła wygra
0
ej wy piszecie składy a przeciesz skład ustala trener co nie ^^ ale z was dzieci :D:D:D:D:D:D
0
tominho777- widzisz wczoraj legia i lech wygrali po 4:1 . Lech kupił zawodnika Stilicia którego chciał kupic arsenal i werder brema ale przeszedł do lecha . Wisła Kupiła na atak Neiego
a jak przejdzie bejtar to cupiał kupi Smolarka i zawodnika z angoli który został najlepszym zawodnikiem angoli na Mś 2006 w Niemcach i cupiał zapowiedział wielkie transfery .
Visca el Barca
Vamos Wisełka
0
ale na 100% Barca wygra i to wygra po 5:0 tak ja myśle
Vamos Barca
Vamos Wisełka
0
Jestem fanem FC BARCELoNY I WISEŁKi ale jaja