0

2 :1 Dla Wisełki Chodz jestem za barcą ale Kocham Wisełke

0

no i tak wiseła wygra

0

ej wy piszecie składy a przeciesz skład ustala trener co nie ^^ ale z was dzieci :D:D:D:D:D:D

0

tominho777- widzisz wczoraj legia i lech wygrali po 4:1 . Lech kupił zawodnika Stilicia którego chciał kupic arsenal i werder brema ale przeszedł do lecha . Wisła Kupiła na atak Neiego

a jak przejdzie bejtar to cupiał kupi Smolarka i zawodnika z angoli który został najlepszym zawodnikiem angoli na Mś 2006 w Niemcach i cupiał zapowiedział wielkie transfery .

Visca el Barca

Vamos Wisełka

0

ale na 100% Barca wygra i to wygra po 5:0 tak ja myśle

Vamos Barca

Vamos Wisełka

0

Jestem fanem FC BARCELoNY I WISEŁKi ale jaja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?