0

BAN!

mod

0

Jest dobrze

0

Mimo padającego deszczu kibicow nie zabrakło.

0

Jeszcze nigdy tak sie nie denerwowalem na meczu szok.Ale jak juz strzelilismy to bylem spokojny,no i jeszcze Messi dorzucil im brameczke cos pieknego.Szkoda ze Eto'o nie strzelił karnego,ale to nic najwazniejsze jest ze pokonalismy smierdzieli.VEB.

0

Najwazniejsze jest to ze wygralismy.BARCA:))))))))

0

Na bank obstawiam ze bedzie:Valdes,Alves,Marquez,Puyol,Abidal,Yaya Toure,Xavi,Gudi/Busquets,Messi,Henry i Eto'o. VEB.

0

Co on gada za pajac?Rezerwy graly i sie podnieca ahahha...

0

Brawo Henry.

0

Brawo Henry!Bez komentarza to co oni graja jak narazie SZOK.

0

I tak jestes lepszy na dzien dzisiejszy od tego lalusia!Ale jestem tego przekonany ze zdobedziesz Złotą Piłke!

0

Okaże sie czy dobry transfer.Młody jest to moze byc udany transfer.Ale wydaje mi sie ze zle robia ze sciagaja taka kolonie Holenderska.BARCA!!!

0

Od MESSIEGO ino wara!!!On ma tutaj grać:)

0

No nie ma co sie czarowac,na dzien dzisiejszy to jest Najlepszy duet na ŚWIECIE:)Zreszta jak patrzac na inne ligi,to Barcelona ma najlepsza forme.Oby tak dalej:)VeB.

0

Jak zdobedziemy komplet ptk na najblizsze 3-spotkania,to bedzie FENOMENALNIE!!!

0

Brawo Getafe!Ja tak wiedzialem ze Real przegra hehe...VeB:)

0

Fajnie:)

0

Tak jest BARCA byla i bedzie potęga:)Visca el Barca!

0

Brawo HENRY:)

0

Z panem Guardiolom to my nic nie zrobimy!Jaki pilkarz byl,taki trener,no nie ma co sie czarowac.A jeszcze jak bedziemy caly czas stawiac na Victora,to napewno bedziemy malo bramek tracic.On juz od paru lat robi cyrki na tej bramce,ale nikt nie chce zmieniac tego?Zaczynaja sie cyrki jak w poprzednim sezonie!!!!!!!

0

TVE pokazuje z tego co wiem!

0

No mam nadzieje ze to prawda?Ale czekam na oficjalny komunikat w tej sprawie,bo juz tyle co sie slyszalo ze...Ale Eto'o musi zostac i koniec! VeB!!!!!!!

0

Hleb

0

Extra Hlab i Caceres! VeB!!!!

0

No i o to chodzi?Silve niech kupia i Eto'o ma zostac i koniec!

0

No wlasnie,oby mowil prawde.Bardzo bym chcial Silve:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?