0

aj waj, nie tak ostro bo się zamknę w sobie, piszę tu od dawna ale wyłapałem już z 10 banów za pisanie prawdy :(. Cóż, taki już mam styl, jak coś mnie bije po oczach to piszę, piszę, piszę. :D

0

gdyby był z niego taki słabiak to wpakowalibyście 3-4 gole.

1

obawiam się, że nie do końca znasz się na futbolu. . .

0

każdy mecz jest do wygrania tylko trzeba odpowiednio zagrać.

0

nie ma tam takiej zajadłości, obejrz sobie dokładnie i porównaj a Messiego to ja nie widzę żeby ktoś obrażał, za to Ronaldo tutaj? non stop

1

a teraz sobie porównajcie ile komentarzy obrażających Ronaldo, Real i hejtów było tu podczas przegranej Realu dziś a ile na stronie Realu jest hejtów (prawie w ogóle) po przegranej Barcy. Co jak co, ale poziom tam jest 3 klasy wyższy.

0

Qniec :D:D:D ..

2

dla tych co pisali "dzisiaj mamy lidera" polecam zimny prysznic. Piłka nożna to piłka, dopisywanie sobie z góry pkt to głupota.

0

nie martwcie się :D

0

aj źle sztrzelił

0

weź się nie podlizuj.. te twoje posty i to podlizywanie jest żałosne.

0

tak piękny sport ale to nie finał LM Real - Barca albo Barca Atletico tylko mecz waszego rywala i aż tak przeżywacie? Dziwne...

0

kurde żeby się pocić podczas meczu NIE SWOJEJ drużyny - śmieszne.

0

nie wytrzymałeś, musiałeś to napisać :D

0

phi trudno 22 zwycięstwo robią wrażenie a sezon długi, nie widzę problemu. I tyle.

0

ludzie to tylko piłka nożna... nie macie życia że tak to przeżywacie?

0

tak jak by to Messi w każdym meczu był widoczny...

0

trudno się mówi, nawet rekordzista może się potknąć, walczymy dalej!

0

skojarzyło im się z genitaliami :D

0

a ja dostałem wiele banów oj wiele, nawet za to "Real w obecnej formie ma większe szanse na wygranie GD" (co się sprawdziło) no i bana dostałem :D ciekawe za co...

0

jak może być nominowany LOL LOL który łapie bany ciągle? lol

0

chciało ci się tyle pisać w morzu postów?

0

hahaha śnij dalej. zamiast pochwalić, że grali do końca z wiarą przeciw rzeźnikom stawiającym autobus to ty takie rzeczy piszesz, oj piecze, piecze:)

0

śledziłem wszystkie mecze, i właśnie najgłośniejszy błąd który miał wpływ na wynik to był przy Neymarze na waszą korzyść i przy meczu z Atletico na waszą niekorzyść

0

nie zmieniaj tematu, mówimy o zespole i pkt a nie o statystykach jednego piłkarza i ten argument nie jest głupi, bo patrzys,z że sędzia was skrzywdził ale nie patrzysz że też dodał wam punkty, wyszliście mniej więcej na zero i nie ma co narzekać.

PS: Póki co Ronaldo w lidze bodajże 2 karne niesłuszne strzelił a w lidze mistrzów 1. To wcale nie tak dużo.

1

jedna porażka i to nie w żadnym finale już ma być najgorsza? Nie przesadzaj.

0

a we wcześniejszym meczu Neymar swoją ręką nabił rękę obrońcy i też przez sędziego zdobyliście punkty (po karnym) czyli nie masz co narzekać - wyszliście na zero z tych 2 błędów sędziowskich.

0

według nas? Weź ogarnij... Według oficjalnych statystyk lolku. Chyba nie wiesz co to mecz nieoficjalny czyli sparing (nie mylić z oficjalnym meczem towarzyskim)

1

że niby tutaj jest lepszy poziom? bitch please.. Na tamtej stronie nie przeczę - zdarzają się "niepiękne" posty ale do cholery... tam nikt nie pisze 1000 komentarzy obrażających Messiego jak ten strzeli gola.

0

sparing kolego sparing lepiej brzmi:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?