Hejter90
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
aj waj, nie tak ostro bo się zamknę w sobie, piszę tu od dawna ale wyłapałem już z 10 banów za pisanie prawdy :(. Cóż, taki już mam styl, jak coś mnie bije po oczach to piszę, piszę, piszę. :D
0
gdyby był z niego taki słabiak to wpakowalibyście 3-4 gole.
1
obawiam się, że nie do końca znasz się na futbolu. . .
0
każdy mecz jest do wygrania tylko trzeba odpowiednio zagrać.
0
nie ma tam takiej zajadłości, obejrz sobie dokładnie i porównaj a Messiego to ja nie widzę żeby ktoś obrażał, za to Ronaldo tutaj? non stop
1
a teraz sobie porównajcie ile komentarzy obrażających Ronaldo, Real i hejtów było tu podczas przegranej Realu dziś a ile na stronie Realu jest hejtów (prawie w ogóle) po przegranej Barcy. Co jak co, ale poziom tam jest 3 klasy wyższy.
0
Qniec :D:D:D ..
2
dla tych co pisali "dzisiaj mamy lidera" polecam zimny prysznic. Piłka nożna to piłka, dopisywanie sobie z góry pkt to głupota.
0
nie martwcie się :D
0
aj źle sztrzelił
0
weź się nie podlizuj.. te twoje posty i to podlizywanie jest żałosne.
0
tak piękny sport ale to nie finał LM Real - Barca albo Barca Atletico tylko mecz waszego rywala i aż tak przeżywacie? Dziwne...
0
kurde żeby się pocić podczas meczu NIE SWOJEJ drużyny - śmieszne.
0
nie wytrzymałeś, musiałeś to napisać :D
0
phi trudno 22 zwycięstwo robią wrażenie a sezon długi, nie widzę problemu. I tyle.
0
ludzie to tylko piłka nożna... nie macie życia że tak to przeżywacie?
0
tak jak by to Messi w każdym meczu był widoczny...
0
trudno się mówi, nawet rekordzista może się potknąć, walczymy dalej!
0
skojarzyło im się z genitaliami :D
0
a ja dostałem wiele banów oj wiele, nawet za to "Real w obecnej formie ma większe szanse na wygranie GD" (co się sprawdziło) no i bana dostałem :D ciekawe za co...
0
jak może być nominowany LOL LOL który łapie bany ciągle? lol
0
chciało ci się tyle pisać w morzu postów?
0
hahaha śnij dalej. zamiast pochwalić, że grali do końca z wiarą przeciw rzeźnikom stawiającym autobus to ty takie rzeczy piszesz, oj piecze, piecze:)
0
śledziłem wszystkie mecze, i właśnie najgłośniejszy błąd który miał wpływ na wynik to był przy Neymarze na waszą korzyść i przy meczu z Atletico na waszą niekorzyść
0
nie zmieniaj tematu, mówimy o zespole i pkt a nie o statystykach jednego piłkarza i ten argument nie jest głupi, bo patrzys,z że sędzia was skrzywdził ale nie patrzysz że też dodał wam punkty, wyszliście mniej więcej na zero i nie ma co narzekać.
PS: Póki co Ronaldo w lidze bodajże 2 karne niesłuszne strzelił a w lidze mistrzów 1. To wcale nie tak dużo.
1
jedna porażka i to nie w żadnym finale już ma być najgorsza? Nie przesadzaj.
0
a we wcześniejszym meczu Neymar swoją ręką nabił rękę obrońcy i też przez sędziego zdobyliście punkty (po karnym) czyli nie masz co narzekać - wyszliście na zero z tych 2 błędów sędziowskich.
0
według nas? Weź ogarnij... Według oficjalnych statystyk lolku. Chyba nie wiesz co to mecz nieoficjalny czyli sparing (nie mylić z oficjalnym meczem towarzyskim)
1
że niby tutaj jest lepszy poziom? bitch please.. Na tamtej stronie nie przeczę - zdarzają się "niepiękne" posty ale do cholery... tam nikt nie pisze 1000 komentarzy obrażających Messiego jak ten strzeli gola.
0
sparing kolego sparing lepiej brzmi:)