O sobie

  • Zainteresowania Gry,Muzyka,Filmy,Piłka Nożna
  • Ulubiony zawodnik Puyol,Neymar,Messi,Ronaldinho,Iniesta.
  • Ulubione zespoły FC Barcelona,Arsenal,ManUnited
  • Barcelonie kibicuję od 2012

Statystyki

  • Dni w serwisie 4875
  • Liczba komentarzy 178
  • Polecenia 50

Komentarze

3

Messi kozak,Messi Carry :>

2

1

5 chyba,bo Barca gra na wyjeździe,ale znając życie mylę się :D

0

0

Ja Ci wierzę...

Zobacz wszystkie

10

-Im nawet Bóg by nie pomógł.
-No raczej,Leo nie będzie pomagał drużynie przeciwnej...

6

Na rm.pl jakiś koleś napisał że my i Chelsea jesteśmy głównymi kandydatami do wygrania LM. Nie powiem zdziwiłem się :D

5

Wszyscy płakali że Martino nie ma "jaj".Teraz wszyscy płaczą że LE ma je za "duże".
A zresztą ja też ;( (nie nie chodzi o to że mam je za duże xD)

5

Mam nadzieje że Luis Enrique jak i w Barcelonie będzie wygrywać z Realem :D

5

Źródło: Al Arabi
Xavi Hernández, piłkarz Barcelony oraz mistrz świata i Europy z reprezentacją Hiszpanii, nie podpisał żadnej umowy z katarskim klubem Al Arabi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?