0

Brawo Challenger, świetny artykuł...lekko subiektywny, ale w końcu pisał ją kibic barcy;d

0

ja już nie wiem o co tu chodzi....czy to na pewno jest serwis dla kibicow FCB, za niedlugo z tego portal bedzie sie nazywał "ploteczki.pl" i bedą sie pojawiać newsy typu "pamela anderson..."

0

jak dla mnie Villa jest bezcenny...

0

ładnie....a za rok finał MŚ RPA 2010: Polska-Hiszpania ;d-byłoby pięknie;d

0

super...tylko to jest chyba portal dla kibiców Barcy...więc co wspolnego ma z tym klubem jakiś katlończyk grający w NBA...to jest szukanie sensacji na siłe, za niedługo na tym portalu zaczną pojawiać się newsy typu "80 letni katalończyk wygrał turniej bierki w witnamie".Pozdro dla wszystkich fanów FCB.;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?