0

Poda mi ktoś wynik spotkania i strzelców bramek?

0

Mam nadzieję, że niedługo to wszystko się skończy.

0

Ja uważam, że lepiej byłoby, aby Thiago został w Barcelonie. a także również cieszę się,że Casillas dobrze sobie radzi po tak długim czasie bez gry.

0

Znowu 4 gole strzelone Włochom w finale.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?