Gudi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kęty
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W polsce za jakieś 10lat może.
0
Moim zdaniem 10 także jest szczęśliwym numerem dla barcelony :).
0
Bez Realu nie zdobylibyśmy 99 punktów tylko 93 xD
0
Ronaldo był o krok od przewidzenia tego meczu ;). Brca nie miała łatwego meczu.
0
KONIEC :D
0
BOJAN... ;/
0
Nie przeżywajcie, Pep wie co robi.
0
--------------------------------Valdes----------------------------------
-----Alves-----------Puyol--------------Pique-------------Abidal---
----------------------------------Toure-------------------------------
-----------------------Xavi---------------Bojan-------------------------
------------Messi----------------------------------Pedro--------------
----------------------------Ibrahimović---------------------------------
0
Messi powiedział, że w sercu ma tylko Barcę ;). Ciekawe czy dotrzyma słowa.
0
Barca nie będzie zawsze wygrywac ;) Guardiola 4 ever.
0
Ronaldo próbuje się usprawiedliwiać tym, że Barca ma świetnych piłkarzy... dam sobie głowę uciąć, że gdyby to Ronaldo był w Barcie to nie grał by takiej piłki jaką gra Messi ;) Ronaldo ma za dużo gwiazd w zespole i go nie widac ;)
0
@Bithda naucz się czytać ze zrozumieniem ;)
0
@bary racja ;P też własnie mnie śmieszą te jego akrobacje przy rzutach wolnych ;)
0
może mają coś wspólnego ze sobą ;)? Krysia czasami tyle żelu nakłada, że wygląda jak gej :)
0
Pedroooooo ;D
0
przed meczem stawiałem 0:2, bramki: Messi i Dani Alves ;)
Messi już strzelił, czekam na Alvesa ;D
0
Krystynka, tylko się nie popłacz, gdy przegracie ;P
0
Bramki:
0-1, Bendtner (18')
1-1, Messi (20')
2-1, Messi (36')
3-1, Messi (41')
4-1, Messi (86')
pięknie to wygląda
0
Messi nie zwykle szybko zmienia tor prowadzenia piłki dzięki czemu skutecznie drybluje... nie zapomnijmy o Ronaldinho, który w Barcelonie był absolutnie najlepszym i najskuteczniejszym zawodnikiem. Roni zaś bardzo szybko dryblował używając MAGICZNYCH ZWODÓW. Być może dlatego o Messim się teraz tak dużo mówi, ponieważ wyprzedza wysoko konkurencję jak np. Ronaldo ( którego nie cierpię ;) ), Benzemę czy Higuaina ;). Wedlug mnie najlepszym zawodnikiem zostanie zawsze Roni, a Messiemu życzę sukcesów, fenomenalny zawodnik ;).
0
Ibra przy nim gaśnie? Wygląda to jak UCZEŃ vs MISTRZ ;)
0
To dobrze, że panuje taka świetna atmosfera :)
0
zajebisty motyw z tym boiskiem ;d
0
Zuważyłem, że po passie Ibry, w której nie strzelał bramek (8 spotkań) zaczęło się dziać ciekawie... strzela bramki, ale szkoda, że w meczach, w których Barca przegrywa bądź remisuje ;)
0
Hiszpania nie wygra tych mistrzostw.
0
Co to wogóle za wyróżnienie? Komu przypadnie temu przypadnie, czysty przypadek, OMG
0
wynik ustawiony ;P
0
Barca interesuje się stoma piłkarzami, ale i tak nic z tego nie ma ;)
0
CIEKAWE ROZLOSOWANIE
0
on chyba gryzie mikrofon xD
0
Bramka z karnego i już, że kolejna bramka, wielkie mi halo ;). Bramkarz go wyczuł, tylko, że strzał był zbyt mocny ;]. Każdy zawodnik Barcelony potrafi wykorzystać strzał z wapna, nawet Pepo ;). Zlatan dopiero musi pokazać, że opłacalnie go zaminili za Eto'o, który był super skuteczny. Troszkę prawdy w wypowiedzi Riva, że Eto'o tutaj był jak narazie dla mnie skuteczniejszym zawodnikiem. A kto ostatecznie będzie lepszy? Poczekajmy do końca sezonu ;)