0

W polsce za jakieś 10lat może.

0

Moim zdaniem 10 także jest szczęśliwym numerem dla barcelony :).

0

Bez Realu nie zdobylibyśmy 99 punktów tylko 93 xD

0

Ronaldo był o krok od przewidzenia tego meczu ;). Brca nie miała łatwego meczu.

0

KONIEC :D

0

BOJAN... ;/

0

Nie przeżywajcie, Pep wie co robi.

0

--------------------------------Valdes----------------------------------

-----Alves-----------Puyol--------------Pique-------------Abidal---

----------------------------------Toure-------------------------------

-----------------------Xavi---------------Bojan-------------------------

------------Messi----------------------------------Pedro--------------

----------------------------Ibrahimović---------------------------------

0

Messi powiedział, że w sercu ma tylko Barcę ;). Ciekawe czy dotrzyma słowa.

0

Barca nie będzie zawsze wygrywac ;) Guardiola 4 ever.

0

Ronaldo próbuje się usprawiedliwiać tym, że Barca ma świetnych piłkarzy... dam sobie głowę uciąć, że gdyby to Ronaldo był w Barcie to nie grał by takiej piłki jaką gra Messi ;) Ronaldo ma za dużo gwiazd w zespole i go nie widac ;)

0

@Bithda naucz się czytać ze zrozumieniem ;)

0

@bary racja ;P też własnie mnie śmieszą te jego akrobacje przy rzutach wolnych ;)

0

może mają coś wspólnego ze sobą ;)? Krysia czasami tyle żelu nakłada, że wygląda jak gej :)

0

Pedroooooo ;D

0

przed meczem stawiałem 0:2, bramki: Messi i Dani Alves ;)

Messi już strzelił, czekam na Alvesa ;D

0

Krystynka, tylko się nie popłacz, gdy przegracie ;P

0

Bramki:

0-1, Bendtner (18')

1-1, Messi (20')

2-1, Messi (36')

3-1, Messi (41')

4-1, Messi (86')

pięknie to wygląda

0

Messi nie zwykle szybko zmienia tor prowadzenia piłki dzięki czemu skutecznie drybluje... nie zapomnijmy o Ronaldinho, który w Barcelonie był absolutnie najlepszym i najskuteczniejszym zawodnikiem. Roni zaś bardzo szybko dryblował używając MAGICZNYCH ZWODÓW. Być może dlatego o Messim się teraz tak dużo mówi, ponieważ wyprzedza wysoko konkurencję jak np. Ronaldo ( którego nie cierpię ;) ), Benzemę czy Higuaina ;). Wedlug mnie najlepszym zawodnikiem zostanie zawsze Roni, a Messiemu życzę sukcesów, fenomenalny zawodnik ;).

0

Ibra przy nim gaśnie? Wygląda to jak UCZEŃ vs MISTRZ ;)

0

To dobrze, że panuje taka świetna atmosfera :)

0

zajebisty motyw z tym boiskiem ;d

0

Zuważyłem, że po passie Ibry, w której nie strzelał bramek (8 spotkań) zaczęło się dziać ciekawie... strzela bramki, ale szkoda, że w meczach, w których Barca przegrywa bądź remisuje ;)

0

Hiszpania nie wygra tych mistrzostw.

0

Co to wogóle za wyróżnienie? Komu przypadnie temu przypadnie, czysty przypadek, OMG

0

wynik ustawiony ;P

0

Barca interesuje się stoma piłkarzami, ale i tak nic z tego nie ma ;)

0

CIEKAWE ROZLOSOWANIE

0

on chyba gryzie mikrofon xD

0

Bramka z karnego i już, że kolejna bramka, wielkie mi halo ;). Bramkarz go wyczuł, tylko, że strzał był zbyt mocny ;]. Każdy zawodnik Barcelony potrafi wykorzystać strzał z wapna, nawet Pepo ;). Zlatan dopiero musi pokazać, że opłacalnie go zaminili za Eto'o, który był super skuteczny. Troszkę prawdy w wypowiedzi Riva, że Eto'o tutaj był jak narazie dla mnie skuteczniejszym zawodnikiem. A kto ostatecznie będzie lepszy? Poczekajmy do końca sezonu ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?