2 listopada 2012, 19:55
0
Rodzina Messich się powiększa ! ^^ . Z pewnością będzie miał taki sam talent jak ojciec :D
28 października 2012, 20:19
Świetny komentujący :D :D . Taki fajny jak gole :) VeB
29 maja 2012, 21:20
A to jeszcze ktoś poza Messim ma ją szanse wygrać :D:D ?
29 kwietnia 2012, 22:37
Jeśli ktoś chce zobaczyć mecz polecam tą stronkę :) : http://www.meczenazywo.pl/g/eNortjK0sFIyMjQxNdAxNDcxAhIWpjqGRkrWXDBL1wVW
29 kwietnia 2012, 21:49
Meeeeeeeeeesi goooool !
18 kwietnia 2012, 22:42
Jak będą grać na CN tak jak dziś to nie przejdą dalej . VeB
26 kwietnia 2012, 13:40
Pep i Barcelona te słowa są tak samo nie rozłączne jak Messi i Barcelona . Pep nie teraz :(
24 kwietnia 2012, 21:57
3:1 daje awans Barcelonie ?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Rodzina Messich się powiększa ! ^^ . Z pewnością będzie miał taki sam talent jak ojciec :D
0
Świetny komentujący :D :D . Taki fajny jak gole :) VeB
0
A to jeszcze ktoś poza Messim ma ją szanse wygrać :D:D ?
0
Jeśli ktoś chce zobaczyć mecz polecam tą stronkę :) :
http://www.meczenazywo.pl/g/eNortjK0sFIyMjQxNdAxNDcxAhIWpjqGRkrWXDBL1wVW
0
Meeeeeeeeeesi goooool !
0
Jeśli ktoś chce zobaczyć mecz polecam tą stronkę :) :
http://www.meczenazywo.pl/g/eNortjK0sFIyMjQxNdAxNDcxAhIWpjqGRkrWXDBL1wVW
0
Jak będą grać na CN tak jak dziś to nie przejdą dalej . VeB
0
Rodzina Messich się powiększa ! ^^ . Z pewnością będzie miał taki sam talent jak ojciec :D
0
Pep i Barcelona te słowa są tak samo nie rozłączne jak Messi i Barcelona . Pep nie teraz :(
0
3:1 daje awans Barcelonie ?