O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3597
  • Liczba komentarzy 65
  • Polecenia 23

Komentarze

0

widzę że boli pewne miejsce

0

żal to był ten mecz

1

cytując pana Pique: ''Tak naprawdę to wszystkie słabe zespoły zostały już wyeliminowane.''

0

wiadomo, że wszystko możliwe i wierzę w Barcelonę ale może być ciężko. Ale pytanie co robi arbiter.

0

jeszcze druga połowa i coś czuje że sędzia coś jeszcze odwali............. tylko gdzie i jak?

Zobacz wszystkie

4

Zgadzam się z tobą. Śmieszne jest to że na stronie realu niektórzy chcą aby wrócił.

2

Lepszy byłby Navas

2

a gdzie opaska nie wybuchaj? nie gwałć mnie i nie rozjeżdżaj mnie już jest. A tak na serio to więcej islamistów niech przyjmą bo nie każdy islamista to terrorysta ale każdy terrorysta to islamista a tego to chyba nie wiedzą. Szkoda Bartry bo ponoć nie zagra do końca sezonu.

2

A wiesz ty co? Ja im LM życze bo zasługują naprawdę w la liga pierwszego miejsca nie mogą mieć.

2

Perez posmarował. sędzia gwiżdże pod real i sędzia gwiżdże pod juve.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?