a gdzie opaska nie wybuchaj? nie gwałć mnie i nie rozjeżdżaj mnie już jest. A tak na serio to więcej islamistów niech przyjmą bo nie każdy islamista to terrorysta ale każdy terrorysta to islamista a tego to chyba nie wiedzą. Szkoda Bartry bo ponoć nie zagra do końca sezonu.
Komentarze
0
widzę że boli pewne miejsce
0
żal to był ten mecz
1
cytując pana Pique: ''Tak naprawdę to wszystkie słabe zespoły zostały już wyeliminowane.''
0
wiadomo, że wszystko możliwe i wierzę w Barcelonę ale może być ciężko. Ale pytanie co robi arbiter.
0
jeszcze druga połowa i coś czuje że sędzia coś jeszcze odwali............. tylko gdzie i jak?
4
Zgadzam się z tobą. Śmieszne jest to że na stronie realu niektórzy chcą aby wrócił.
2
Lepszy byłby Navas
2
a gdzie opaska nie wybuchaj? nie gwałć mnie i nie rozjeżdżaj mnie już jest. A tak na serio to więcej islamistów niech przyjmą bo nie każdy islamista to terrorysta ale każdy terrorysta to islamista a tego to chyba nie wiedzą. Szkoda Bartry bo ponoć nie zagra do końca sezonu.
2
A wiesz ty co? Ja im LM życze bo zasługują naprawdę w la liga pierwszego miejsca nie mogą mieć.
2
Perez posmarował. sędzia gwiżdże pod real i sędzia gwiżdże pod juve.