0

Pierwsze 15 minut spokojne, z wyraźną przewagą Barcelony, która jednak nie stwrozyła sobie dotychczas żadnej klarownej okazji do zdobycia bramki. Valladolid gra defensywnie, ograniczając się jedynie do kontrataków

0

AH PEDRO

0

Visca el Barca

wchodzimy w decydującą czesc seonu

0

Dobrze gada

Aloes hehe

0

Mógłby mi jutro ktos esa z bramki wysłac na kogo Barça trafiła

po losowaniu ?

889249283

http://brameczka.pl/?

Z tej bramki mozecie bo darmowa

0

Mógłby mi jutro ktos esa z bramki wysłac na kogo barca trafiła

po losowaniu ?

889249283

http://brameczka.pl/?

Z tej bramki mozecie bo darmowa

0

0

Na santiago Bernabeu niech zagrają

to duzy stadion

0

Fajnie potrzebny nam taki benzema miałby kto zastąpic henryego

0

BRamkarz przeciez jest

Valdes

Pinto

Jesli by Jorquera odszedł

to przeciez Toldo sie po sezonie konczy kontrakt

a przeciez dobry jest i ma doświadczenie z serie a

a tam sie gra ostro wiec nie bedzie mieczakiem

0

TROCHE NIE NA TEMAT

Barca grała dzisiaj na treningu w rugby

troche smieszne zdjecia są na stroni oficjalnej

0

poprostu tu tego nie było

chiałem zebyscie wiedzieli

0

Gabriel Milito wrócił już do Barcelony, gdzie przejdzie przez trzecią i ostatnia fazę rehabilitacji kontuzjowanego kolana. Argentyńczyk spędził ostatni miesiąc w swojej ojczyźnie, ale nie by odpoczywać. Cały czas ciężko pracował z lekarzami i fizjoterapeutami AFA (Argentyńska Federacja Piłkarska) i był w stałym kontakcie z dr Ramónem Cugatem, który w maju operował jego kolano.

Oczywistym jest, że rehabilitacja trwa bardzo długa, zbliża się już jej dziewiąty miesiąc, ale Gabriel już najgorsze ma za sobą i widzi światełko na końcu tunelu. W klubie nikt go nie pośpiesza, gdyż wszyscy są świadomi, że pośpiech może się okazać opłakany w skutkach.

Dr Cugat przyznaje, że sprawy nie miały łatwego przebiegu i że w świecie medycyny ciężko mówić o dokładnych terminach, gdyż każdy organizm jest inny. Pep Guardiola dał mu pozwolenie, by został na kilka dni dłużej w Argentynie. Miało to bardzo dobry nie niego wpływ, gdyż w ostatnim miesiącu nastąpiła wyraźna poprawa i już mogę powiedzieć, że dołączy do reszty grupy pod koniec marca  wyjawił dr Cugat.

0

Mogliby go sprzedac do evertonu

pograłbny se

za 7 mln spokojnie

0

Baca wygrwa nie tylko na trawie, w futsalu dzisiaj 3:1 Pocisnęli

0

Niedługo skład podadzą

0

Arsenal remisuje 0:0

tak samo jak sevilla z mallorca

0

Real gra dzisiaj dobrze

Roben Jak Messi

Real Jak Barca w meczu z Valencia

Valencia Jak Ciecie

0

9 mIN

0

0

11 min

0

Saviola na rozgrzewce jaki ztremowany

0

14 MIN

0

18 MINUT do GRAN DERBY

0

Własnie sie pytam czy jest

0

Jest na Justinie Canal + z meczem Barcy

0

Jest na justinie Canal + z meczem

0

Kiedy losowanie

0

LOL Bojan??? on nie umie dowodzic

albo sylvinho albo Jorquera No moze Pique

0

wejdzcie na uefa com tam jest skłąd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?