to chyba jakiś żart i to dosyć marny, jak można myśleć o wymianie jednego z najlepszych napastników na świecie, podpory drużyny, strzelca nie raz decydującego gola, dla mnie Eto jest THE BEST i ma zostać!
niesamowity mecz Puyola. Cristiano był bezradny i nie zostawało mu nic innego tylko faul. A co do Messiego ośmieszył obronę MU. Piękny mecz, piękne gole, super drużyna BARCA MESTRO!!!
Drugi tytuł jest już pewny;) A co do kontuzji to wyjdzie mu jeszcze na dobre, z tego co zauważyłam, każdy sportowiec po kontuzji jest w lepszej formie i daje z siebie więcej niż zawsze:)
Komentarze
0
no to teraz mają już wszystko! ;D
0
Fábregas to wielki talent, który najlepiej będzie wykorzystany w Barcelonie, mam nadzieję, że włodarze klubu decydują się na jego kupno;)
0
to chyba jakiś żart i to dosyć marny, jak można myśleć o wymianie jednego z najlepszych napastników na świecie, podpory drużyny, strzelca nie raz decydującego gola, dla mnie Eto jest THE BEST i ma zostać!
0
ale ziomy na fotce heh xD
SOLAMENT BARCA!;)
0
niesamowity mecz Puyola. Cristiano był bezradny i nie zostawało mu nic innego tylko faul. A co do Messiego ośmieszył obronę MU. Piękny mecz, piękne gole, super drużyna BARCA MESTRO!!!
0
ma racje na ślub ma jeszcze czas, teraz powinien spełnić się jako piłkarz, a co do jego dziewczyny to naprawdę ładna;]
0
piękna bramka Alvesa, szkoda że nie zagra w finale LM
0
Drugi tytuł jest już pewny;) A co do kontuzji to wyjdzie mu jeszcze na dobre, z tego co zauważyłam, każdy sportowiec po kontuzji jest w lepszej formie i daje z siebie więcej niż zawsze:)
0
Van Persie jak najbardziej TAK
0
Ci wielcy wracają z podwójną siłą;)