O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 44
  • Polecenia 0

Komentarze

0

gringo1989 - zapomniałeś dodać, że żartowałeś :)

0

_Katalończyk_ - coś mi się wydaję, że inny mecz oglądałeś..

Ibra zagrał bardzo dobrze, powoli do przodu ;)

0

Umarł król, niech żyje król... do zobaczenia w finale lm ;)

0

Coraz bardziej przekonuje mnie ten transfer ;)

0

mir4ge ;)

Twoje zdanie nie ma dużo do znaczenia.. Jeśli Pep nie dawal zbyt wiele szans Bojanowi, Hlebowi itd.. to widocznie miał powody, poprzez które uczynił tak nie inaczej. Nie wydaje mi sie zeby w trakcje ubiegłego sezonu popełnił jakikolwiek błąd. Wierzę w to co robi i mam nadzieję, że przyszły sezon będzie równie obfity w wielką grę i co za tym idzie.. trofea ;)

Zobacz wszystkie

0

Normalnie się zakochałem. ;) Śliczna. ;D

0

Pragnę zauważyć, że gdy Lionel Messi jest na boisku gra powoli zaczyna przypominać GRĘ ;)

0

krzywy1995

Odpuść sobie te twoje rozważania. ;) Ogarnij temat.

0

Coraz bardziej przekonuje mnie ten transfer ;)

0

All.Bundy

Pytasz, czemu nie zaryzykować?

Gramy o finał Ligi Mistrzów! i wydaje mi się, że to zbyt wielkie ryzyko jak na stawkę tego meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?