GoomerFCB
Dołączył/a: sierpień 2018
Godzieszów
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Po co Busi? Chłop nic nie gra od 2 sezonów i zamiast wystawić Puiga czy pokombinować z Perezem, z Roberto i Semedo to wystawia Busquetsa, który najlepsze czasy ma dawno za sobą.
0
Mundo Deportivo chyba najlepszy podał oprócz Busquetsa
0
@gregorio_estornino No, lekko się przeliczyłeś :D
1
Wygrywamy z RM 5:1 - Nie ma Messiego, jest Coutinho, Rafinha i to wychodzi nieźle
Przegrywamy z RB 3:4 - Powrót Messiego, Malcom oraz brak Coutinho = lipton
Nie wiem o co tu chodzi, możemy zbyt bardzo koncentrujemy się na Messim a trener Realu Betis nieźle to skomentował. Gratki dla drużyny z Sewilli.
0
Sam ter Stegen będzie miał dużo roboty ale jescze zależy na ile kontuzja. Jeżeli rzeczywiście będzie długa, przyda się jakiś rezerwowy golkiper.
0
najlepszą drużyną na świecie* :D
0
Też by się wymądrzał do Valverde jak do Mourinho
6
To se Mina w Barcy pograł...