ja bym bral 20 baniek i Robinho, moze i Zlatan jest dobry ale chodzi na boisku, opoznia akcje, w czym mozemy zalowac tej wymiany? David go godnie zastapi ba nawet 100krotnie lepiej a Robinho tez duzo sie rusza i dobra kontrola nad pilka i wogole nie bral by tyle siana za sezon no i mlodszy. brac
niewiem czym się szczycicie dzieci z Madrytu, podniecacie się że macie najwięcej pucharów, a prawda jest taka, że kiedyś były inne czasy.. gdyby liczyć osiągnięcia z obecnymi składami, wypadacie gorzej niż marnie;) tyle w temacie.
Co do meczu, to uważam że Henry powinien odejść z zespołu w lato i to koniecznie, licze na transfer uzupełniający, a Ibra grał jak drewno, chodził po boisku zamiast biegac, mam nadzieje że się poprawi bo jak nie to sie nie zdziwie ze go również się pozbędą. Visca Barca
Komentarze
0
o/ w koncu
0
oby to był Massimo Busacca :]
0
bolek mi sie wydaje ze moze zmienil sponsora ale nic o tym niewiem;)
0
na eurosporcie naszym bedzie?
0
zdecydowanie nr 1 a z tylu pod numerem same logo bez unicefu
0
na 100procent z 9;)
0
ja bym bral 20 baniek i Robinho, moze i Zlatan jest dobry ale chodzi na boisku, opoznia akcje, w czym mozemy zalowac tej wymiany? David go godnie zastapi ba nawet 100krotnie lepiej a Robinho tez duzo sie rusza i dobra kontrola nad pilka i wogole nie bral by tyle siana za sezon no i mlodszy. brac
0
Ośmiornica Paul
0
niewiem czym się szczycicie dzieci z Madrytu, podniecacie się że macie najwięcej pucharów, a prawda jest taka, że kiedyś były inne czasy.. gdyby liczyć osiągnięcia z obecnymi składami, wypadacie gorzej niż marnie;) tyle w temacie.
Co do meczu, to uważam że Henry powinien odejść z zespołu w lato i to koniecznie, licze na transfer uzupełniający, a Ibra grał jak drewno, chodził po boisku zamiast biegac, mam nadzieje że się poprawi bo jak nie to sie nie zdziwie ze go również się pozbędą. Visca Barca
0
xavi i messi wejda i bedzie gitara