ja posiadam koszulke Barcelony jeszcze ta ostatnią bez loga Qatar i takie paski mi sie podobały a te nie za bardzo... jeszcze sezon 05/06 i te gdy grał u nas Ibra byly spoko
Czytam wasze komentarze i w sumie to macie racje , ale zwróćcie uwagę jak on musi wierzyć w siebie. Aż za bardzo. Może mu to pasuje tak jak napisał messieo :)
Myślę że to był taki zimny prysznic dla naszej drużyny , może byli zbyt pewni siebie bo układało się wszystko pięknie aż do tego meczu na SB , najważniejsze to uczyć się na błędach i cieszmy się że przegraliśmy teraz a nie w maju.
zawsze mniej wiecej mamy 50 mln , przyznaje ze byla raz wiadomosc o tym ze mamy 100 mln na transfery ale to byla plota , ja mam nadzieje ze oficjalnie powiedza ze maja 25 mln na transfery , logiczne ze jakby powiedzieli ze maja 100 mln to inne kluby by wykorzystaly ta wiadomosc i chcieliby od nas niewiadomo jakie sumy . Wydaje mi sie ze tak wlasnie Rosel postepuje , przeciez ostatnio tez mowil ze nie ma pieniedzy itp itp a transfery zrobil nie zle i za ladne pieniadze wlasnie dzieki jego metoda transferowym .
Komentarze
0
ej jak Ibra dostał zolta to zagra w rew ?
0
PS
Dopiero teraz zauwazylem zmiane motywu na terminarzu naszej strony i musze powiedziec jest o niebo lepszy niz ostatni :)
0
Ciechan Wyborne
Pytasz co by było gdyby Celtic grał w piłke w drugiej połowie ? Barcelona wygrałaby mecz.
0
ja posiadam koszulke Barcelony jeszcze ta ostatnią bez loga Qatar i takie paski mi sie podobały a te nie za bardzo... jeszcze sezon 05/06 i te gdy grał u nas Ibra byly spoko
0
Każdy ma swój gust a o nich sie nie dyskutuje . Dla mnie są tragiczne... z roku na rok gorzej...
0
Czytam wasze komentarze i w sumie to macie racje , ale zwróćcie uwagę jak on musi wierzyć w siebie. Aż za bardzo. Może mu to pasuje tak jak napisał messieo :)
0
Gaspar
Myślę że to był taki zimny prysznic dla naszej drużyny , może byli zbyt pewni siebie bo układało się wszystko pięknie aż do tego meczu na SB , najważniejsze to uczyć się na błędach i cieszmy się że przegraliśmy teraz a nie w maju.
0
Kamil1997barca
Tak , to był pierwszy w (chistorii) puchar europy ...
0
zawsze mniej wiecej mamy 50 mln , przyznaje ze byla raz wiadomosc o tym ze mamy 100 mln na transfery ale to byla plota , ja mam nadzieje ze oficjalnie powiedza ze maja 25 mln na transfery , logiczne ze jakby powiedzieli ze maja 100 mln to inne kluby by wykorzystaly ta wiadomosc i chcieliby od nas niewiadomo jakie sumy . Wydaje mi sie ze tak wlasnie Rosel postepuje , przeciez ostatnio tez mowil ze nie ma pieniedzy itp itp a transfery zrobil nie zle i za ladne pieniadze wlasnie dzieki jego metoda transferowym .
0
Bakil
W 100% się zgadzam , ale trzeba się zastanowić który to nasz młodzieżowiec miałby być żeby nie było tak jak z Ceskiem....