1

To akurat prawda, bo Messi strzelił prawidłową bramkę

0

A ja jestem zainteresowany lotem na marsa :)

0

Jutro na Stadionie Wrocław będzie 42tys, mam nadzieje, że też będzie fajnie :)

0

wojciech6, przegrali chyba z wisłą i numancią

0

Popieram Kai0 - też widzę Fabregasa zamiast Xaviego z dwóch powodów : Xavi ostatnio zdaje się być pod formą poza tym Cesc lepiej rozumie się z Messim. I oczywiście Villa musi być. jak nie zaczniemy czymś zaskakiwać przeciwników to będzie ciężko w meczach pucharowych. pokazuje to SP Hiszpanii przegrany, Chelsea w zeszłym roku i teraz pierwszy mecz z Milanem w LM.

0

Niewykorzystane sytuacje to jedno, druga sprawa to fatalna defensywa. Jak można przy 4 celnych strzałach chelsea w dwumeczu stracić 3 gole? Jak można grać z 3 obrońcami przeciwko drużynie, która ma tak zabójcze kontry? Moim zdaniem Pep przegrał ten mecz (jak i dwa poprzednie) przez złe zestawienie obrony. W systemie 4-3-3 Barca gra lepiej, może byłoby zero z tyłu i na pewno byśmy coś ustrzelili. NIe mówię, żeby grać defensywnie, ale Pep przesadził w drugą stronę.

0

@rychukomornicki, Pep został oczyszczony z zarzutów jak mi się wydaje.

0

...fajnie:)

0

Ostatni karniak Caceresa był niezły:) Poza tym dziwie się, że taki zawodnik nie ma szans na grę w Barcie, a słabo grający Militio jest na siłę trzymany...

0

Faktycznie Alves na 100% grał jeden sezon z 20.

0

Błagam ludzi, którzy nie wiedzą co piszą o zaprzestanie głupkowatych komentarzy...

0

A moim zdaniem chłopak przydałby się w tym sezonie w Barcelonie...

0

Nie dziwie się, że chcą zakończyć transfery tak szybko. Pamiętajmy co się działo w zeszłym roku jak real wywindował ceny i nie szło nikogo kupić za rozsądna cenę. A co do samego Villi myślę, że strzał w 10-siątke.

0

Zgadzam się z z Tobą Marko121 - Yaya powinien wejść za Sergio, a Ibra zostać na boisku. Zlatan akurat nadawał się do gry przy wyniku 0-2, nawet 1-2. Potrafi się zastawić, przytrzymać piłkę. Do zmiany był raczej Pedro, którego mógłby zmienić np. Bojan. Henry nic nie pokazał. Moim zdaniem Guardiola źle zareagował na brak koncentracji przy korzystnym wyniku. Widać było, że Barca oddaje inicjatywę i należało zrobić inne zmiany trochę:/

Ale to tylko moje zdanie. Pozdro!

0

Nie ma co pisać. Te z Barcy się nie liczą;) pozdro Misugi

0

Możliwe Misugi!

Nie pamiętam dokładnie ile razy mścił się na realu grając w Mallorce;)

0

Taa Ibra jedną ważną bramkę z realem... a ile bramek realowi strzelił Etoo?? Nie koniecznie grając w Barcy;)

0

Zlatan odchodzi z Interu- grają lepiej. Zlatan dostaje czerwoną kartkę - Barca gra lepiej:)

0

Jak Ibra jest na boisku to Barca ciągle gra w 10:] wczoraj jak zszedł to przynajmniej nie przeszkadzał:D dać szanse Bojanowi! Widać że Ibra bez formy a na dodatek chamsko się zachowuje, szczególnie w momentach gdy drużyna przegrywa. Pod względem charakteru jest o wiele gorszy niż Etoo, a niby miało być inaczej:]

0

Barca po zdobyciu bramki na 1-1 w ogóle nie była zainteresowana strzeleniem następnego gola. Zimna kalkulacja Guardioli czy nieporadność? Jak dla mnie Ibra mimo bramki kompletnie bez formy i poza grą. Częste straty, nieudane dryblingi, niedokładne podania... Nie to, że na niego jadę, ale każdy może być bez formy. Może warto jednak dać pograć komuś innemu?

0

Chłopaki się kłócą, a to nie ma sensu:) Jak już napisałem nie można ich porównać, bo charakteryzują ich inne cechy. Jeden i drugi jest użyteczny dla zespołu, ale na swój sposób. Poza tym piłka nożna to gra zespołowa i od wielu czynników zależy gra jednego zawodnika. Jak był E2 to wygraliśmy potrójną koronę, zobaczymy jak będzie teraz:)

0

A moim zdaniem nie bardzo można porównać Zlatana do Etoo, bo to są zawodnicy o całkowicie innej charakterystyce. Choć jak zawsze, statystyka powie nam wszystko:)

0

Ma ktoś problem z GOL.TV na tvu playerze? Mi program ładuje sie prawie do końca, później nagle stanie i już lipa... Tak jest z resztą z każdym programem na TVU...

0

Ma ktoś problem z GOL.TV na tvu playerze? Mi program ładuje sie prawie do końca, później nagle stanie i już lipa... Tak jest z resztą z każdym programem na TVU...

0

Yaya I Keita pojadą na PNA i co wtedy??;/ Dodatkowo jakaś kontuzja, której nie chce oczywiście wywołać, ale może zdarzyć się w każdym momencie...

0

Racja... Przypomnijcie sobie, jak Messi czy Bojan byli wprowadzani do pierwszego składu. Powoli, nikt nie wymagał od nich cudów, bez presji. A teraz młodzi zawodnicy musza byc gotowi na wziecie na swoje barki odpowiedzialności w każdym momencie! Brakuje w szerokim składzie DOŚWIADCZONEGO! skrzydłowego i pomocnika. Bo czy taki Pedro, Jeffren lub dos Santos poradzą sobie z presją i odpowiedzialnością w kluczowych momentach? Wątpię...

0

10, bo pewnie nie policzyłeś Busquetsa z pierwszego akapitu:]

0

I dziwie się, że Milito nie ma powołania... U mnie na Pro Evo jest w reprezentacji zawsze, a Maradona go nie powołuje...:P

0

Gofer veb

Iniesta niepowołany z powodu kontuzji raczej... pewnie mógłby już grać, ale po co ryzykować, gdy Hiszpania i tak wyjdzie z grupy na 1- wszym miejscu?

0

sop://broker1.sopcast.com:3912/76311

wklejcie ten adres do Sopcasta! dobra jakość u mnie:]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?