20 kwietnia 2016, 01:26
0
Brakuje mi strasznie Puyola, Valdesa,Xaviego ale walczymy do końca !!
2 lutego 2016, 22:28
Koszuleczka ja za najlepszych czasów Roniego :D https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQZFoQ7LIgSn7ppRKTXq_Emv3uJWM_Xi6eQ6L_FwAcfSRO_VZtu
21 kwietnia 2015, 12:15
Czy ja wiem czy finał z Porto byłby słaby? Porto jest drużyna która walczy i nie patrzy kogo ma za rywala według mnie finał mógłby być bardzo fajny.
21 kwietnia 2015, 12:05
Czuje ze w półfinale zagramy z Juve a Finał z Porto :D
13 kwietnia 2015, 11:45
26
Wyjdź... człowieku bo nie wiesz co piszesz -.-
16 grudnia 2014, 23:43
4
Teraz wiem dlaczego Masip nie dostaje szansy na gre ....
28 lutego 2015, 17:28
2
Suarez i Rakieta BAJKA !
28 stycznia 2015, 21:21
1
Ter Stegen co piłe dał :O !
22 maja 2014, 14:09
http://www.mundodeportivo.com/20140522/en-directo/ter-stegen-portero-barca_54408194173.html Dla tych co chca juz oglądac :D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Brakuje mi strasznie Puyola, Valdesa,Xaviego ale walczymy do końca !!
0
Koszuleczka ja za najlepszych czasów Roniego :D
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQZFoQ7LIgSn7ppRKTXq_Emv3uJWM_Xi6eQ6L_FwAcfSRO_VZtu
0
Czy ja wiem czy finał z Porto byłby słaby? Porto jest drużyna która walczy i nie patrzy kogo ma za rywala według mnie finał mógłby być bardzo fajny.
0
Czuje ze w półfinale zagramy z Juve a Finał z Porto :D
26
Wyjdź... człowieku bo nie wiesz co piszesz -.-
26
Wyjdź... człowieku bo nie wiesz co piszesz -.-
4
Teraz wiem dlaczego Masip nie dostaje szansy na gre ....
2
Suarez i Rakieta BAJKA !
1
Ter Stegen co piłe dał :O !
1
http://www.mundodeportivo.com/20140522/en-directo/ter-stegen-portero-barca_54408194173.html Dla tych co chca juz oglądac :D