Gangsta6711
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2011
Warka
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
masz tu link:
http://www.livesports.pl/mecz/IZ66g5rf/#szczegoly-meczu
musisz tylko go odświezac
0
Ajj peszek . ładny strzał alexisa
0
prosze i macie tego Pinto.... Dzióra
0
http://www.fcbarcelona.com/football/first-team/match-archive/2011-2012/copa-del-rey/1-8-1st-leg/real-madrid_fc-barcelona/lineup
0
Valdes
puyol pique abidal
Alves xavi cesc iniesta
cuenca messi alexis
0
Właśnie Torres by się przydał. Jak pamiętam z gry w AM i LIVER... to miał świetne wykończenie teraz nie wiem bo w chelsea nie ma zadnego gracza który rozgrywa (lampard siedzi na ławce). Jakby przeszedł do Blaugrany strzelał by wiele bramek, bo by miął takich rozgrywających ja Cesc, Xavi, Iniesta czy messi.
0
Dobry żarcik... Na szczęście nie prawdziwy. Kiedy to czytałem myślałem ze to prawda i martwiłem się o LM bo bedzie bronił PINTO ale zdałem sobie sprawe ze mogą wypożyczyć gomes'a z tottenhamu ;DD
0
Śmiesznie wyszli dani i Alexis po golu... Ale zdjęcie z prezentacji Cesca jest Zaje*****
0
Na zdjęciu numer 5 Dani wyszedł troszkę pedalsko ale jest "Nice"
0
torres jest bez formy i nam jest nie potrzebny... Nie wiem jakie plusy zyska na tym chelsea jak pedro jest tak słaby, że barca moze oddac im go za darmo. tymczasem Cuenca i S.Roberto są młodzi i niech nie odchodzą... Jeszcze słyszałem że barca chciała sciągnąć cahilla ale chelsea juz go praktycznie na chwistku ma... A Montoya może odejść nawet za darmo ;DDD
0
Dzięki i nawzajem ;DD
0
Najlepiej to jak na ławce nie będzie messiego... On praktycznie ciągle gra. Niech odpocznie.
Ważne zeby wystawił młodzików jak Fontas, Bartra,cuenca
0
Rossi nie jest zły ale alexis lepszy. Czekam na rossiego, bale i "fabiana" lub "wojtka"
0
Dla mnie to Villa mógłby odejść z Barcy... Są lepsi jak : Alexis lub Cuenca...
To są młodzi gracze i na nich trzeba stawiac:DDD
0
gdzie takie coś można dostać.Mam odłożone trochę kasy więc sobie kupie...
0
w ostaniej linijce opisu pisze ,ze zmierzaja po 2 tytuł chyba 3 trofeun superpuchar, puchar gampera, i to teraz edzie
0
Słaba jest ta strona....
Na innej stronie piszą juz ze henrik larsson kończy karierę...
0
http://allegro.pl/koszulka-fc-barcelona-home-10-11-xl-dostawa-2-dni-i1765216128.html
0
witam.
Zaraz ci dam link na koszulki...
Czekałem na ten transfer od 2009 roku...Wreście
0
kapitanem jest abidal!
lipna ta strona zdjecie villi ze stara koszulką!
0
http://s21.gladiatus.pl/game/c.php?uid=87892
0
Ja tak z czystej ciekawości jestem ciekawy czy to prawda z tym transferem. Wbiłem na oficjalna stronę Arsenalu. Piszą tam, że real zaproponował za Fabragasa 50 mln funtów.
http://www.kanonierzy.com/shownews_id-21377_Wielka-oferta-Realu-za-Ceska.shtml
Cesc się wypowiedział, że z barceloną to koniec!
http://www.kanonierzy.com/shownews_id-21336_Fabregas--Koniec-z-Barcelona-.shtml
Nie wiem już komu wierzyć czy oficjalnej stronie barcelony czy oficjalnej stronie arsenalu.