Gamper
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław/Zabrze
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
17 milionów!?!?!?!?!?
Chyba co mnjmniej dwa razy tyle...
Tylko co z tego jak i tak nie ma chyba teraz takiego napastnika który potrafiłby w taki sam sposób tak dobrze współpracować z partnerami na boisku...
To że jakiś piłkarz w innym klubie ładuje jak na zawołanie to nie znaczy że w Barcelonie też bedzie...
Ile to razy juz oglądaliśmy przypadki gdy jeden zawodnik zjechał pół europy a i tak strzelał dobrze w jednym zespole...
A Blaugrana to nie byle jaki zespół... Nasza Duma gra bardzo specyficzny futbol przy którym nie każda gwiazda sobie poradzi.
0
tego się obawiałem...
Guus i jego taktyka... nie pozwalaja się rozpędzić Blaugranie.
w przerwie Pep musi coś zmienić bo tak to wyjdzie na 0:0
0
Laporta ma "jaja"
lepiej nie mógł tego ująć :D
0
krychu93 i co z tego że Eto teraz bez formy...
Blaugrana ma teraz taki skład że jak nie jeden to drógi bierze sprawy w swoje ręce.
a jeżeli każdy zawodnik będzie miał odchodzić gdy będzie pare meczów bez formy albo i nawet więcej to zgranego zespołu nigdy nie stworzysz a na transfery wydasz fortune.
0
Michas_13
sam Guardiola powiedział że po tym sezonie Milito idzie out więc jego nie ma co liczyć.
0
I wszystko w tym temacie :D
Raczej się skupmy na zakupie jakiegoś świetnego obrońcy a nie kierować zachwyty i oczy w Zlatany,Karimy itd... nie to że mam coś do tych piłkarzy bo są naprawde świetni ale trzeba brać pod uwagę przede wszystkim równowage w zespole i czy dany piłkarz będzie pasował do stylu gry Blaugrany a nie na to jake ma nazwisko.
0
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=23167
proponuję uważnie przeczytać ten artykuł.
a więc pepe furiat od dobrych kilku miesięcy przechodzi specjane terapie które maja mu pomuc zapanować nad sobą, po rocznej przerwie wybuchł ponownie jak wulkan...
coś z nim jest nie tak...
0
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=23167
proponuję uważnie przeczytać ten artykuł.
a więc pepe furiat od dobrych kilku miesięcy przechodzi specjane terapie które maja mu pomuc zapanować nad sobą, po rocznej przerwie wybuchł ponownie jak wulkan...
coś z nim jest nie tak...
0
pomyślałbym że Kubica jest normalny:D
a Titi nich żeczywiście nie jedzie bo przypadkiem spotka gdzieś czychającego w zaroślach psychopatycznego Pepe z wścieklizną i pianą na ustach... a ten gotów rzucić się na naszego piłkarza ;-)
0
może jak by go tak mocno ukarali to troche by im sie zwróciło ;-)
0
ludziska wejdźcie na you tuba już chyba ze 100 filmików z pepe jest.
niedługo zostanie celebrities większym niż gwiazdy z hollywood
hehe:D
0
realny popatrz na to
i przypatrz sie jak pepe kryminalista zchodzi do szatni jak kibice realu na stadione pałają do niego nienawiścią. nawet sami piłkarze realu chcieli mu dać w pysk.
pepe jest niedorozwinęty albo ma zaburzenia emocjonalne.
0
realny90 a w dupe ronaldinho też zaglądałeś??:D ze takie newsy i super info masz??
nara gości do przypominasz nowszy model niezapomnianego DON RAULA hehe a z takimi nie ma co rozmawiać.
pzdr
0
wenglun dobrze mówi... jak wygramy to zostaje tylko real a potem juz cieniaki i średnica co najwyżej.
0
realny jedna różnica. ronaldinho nie deptał ludzi na boisku nie kopał gracz przed stałem z karnego i nie robił z siebie pajaca po końcowym gwizdku i nie prowokował jak błazen graczy drużyny przeciwnej.
a ze ronaldinho w życiu prywatnym przegrał swoją kariere to inna historia. aha i jeszcze jedno wczytaj sie w stare komentarze bo ludzie nie bronili r10 w zaparte tylko mówili o sentymencie do niego i ze zawsze będzie kimś ważnym. mało kto bronił jego imprezowanie raczej było karcone.
0
Krystek 1899 dobrze mówi... a ty realny jak byś był prawdziwym kibicem realu to byś sie zamilkł i sie wstydził że "twoi" piłkarze coś takiego na murawie wyprawiają a nie ślepo ich bronił...
0
realny90 ty naprwade nie kumasz o co chodzi...
W takim sporcie jak piłka nożna nie chodzi o to żeby iść po "trupach" i robić wszystko za wszelką cenę żeby wygrać, murawa to nie miejsce sportów walki. tu chodzi o gre fair a ty tylko o wyniku.
i co z tego że wygrali jak pozostawili po sobie wielki smród i niesmak...
0
realny90 a nawet jeżeli sie taki znalazł to marnie kończył bo Barca na coś takiego nie pozwala a ramos i reszta realu jescze dziś pewnie bedą go bronić i iść w zaparte i zakłamanie że to przypadkiem albo emocje...
żałosne i typowe dla realu madryt
0
Panowie i Panie... Wszyscy kibice FC Barcelony
Po tym jak zobaczyłem to co się dzało w madrycie stwierdzam że jest to bardzo smutne że real madryt uważający się za największy i wogóle naj etc. klub na świecie posiada takich piłkarzy, którzy potrafia się w taki sposób zachować.
Przykro że Barca musi z takim klubem rywalizować o mictrzostwo.
Pepe dostał zasłuzoną karę więc nie ma co tego komentować ale to co pokazał po końcowym gwizdku Marcelo jest kardynalne... tak się nie zachowuje normalny, zdrowy na ciele i umyśle człowiek.
Gdybym był teraz kibicem realu (co jest niemożliwe i nigdy nie będzie) to bym sie pod ziemie zapadł ze wstydu że komuś takiemu kibicuje
Tak na boku jeszcze .... czy ktoś kiedykolwiek widział takie zachowanie u piłkarzy Blaugrany?? (pytanie retoryczne)... NO WŁAŚNIE bo Barca to więcej niż klub a real za żadne pieniądze świata tego nie pojmie.
pzdr
0
Żyrkow na pewno nie przyjdzie bo mówił nie raz ze do Barcelony nie chce przyjść
0
ktoś wcześniej napisał ze czeka na przekręcanie nazwisk szpakowskiego i postawił że piersze nazwisko które bedzie przeinaczone to bedzie Xavi...
ale to jednak wygrał demichelis który przzeobraził sie w demiczelisa:D
0
Maskara(czyt. MASAKRA) gdyby nie pora wieczorna pomyślałbym ze rozgrywają mecz kontrolny ;D
hehe
0
To co teraz kolejna 4 do przodu?? ;D
0
Proszę Pańśtwa...
Po prostu poezja i magia:D
0
a propo linka umieszczonego niżej.........
MASAKRA.
jak dobrze że jestem fanem Barcy i nie musze czytać tak beznadziejnych artykułów.
Aż sześć razy..... NIEWIARYGODNE jak to możliwe...
hehehehehehe dobre:D
0
Taaa jasne "nie zagra"
Więc skoro ma kontuzje to po co jedzie do Barcelony, przecież nie po to żeby zasiąść z Laportą razem w loży VIP i podziwiać widowisko.
0
Bayern do faworytów LM się nie zaliczał na starcie rozgrywek i teraz jest dokładnie tak samo.
Trafili na Sporting po wyjściu z grupy który kompletnie nie wiedział co sie dzieje w dwumeczu i dlatego tak gładko im poszło.
Gdyby trafili na lepszy zespół np. Chelsea,Inter,MU,Liverpool czy nawet Juve to raczej by ich w 1/4 teraz nie było.
Grupa też mieli dośc łatwą. Steaua i Fiorentina nie prezentują nawet podobnego poziomu co w/w zespoły, jedynie Lyon coś prezentuje ponad przeciętną.
Więc jeżeli Blaugrane nie trafi się jakiś nagły kataklizn to przejdzie bawarczyków, Klinsmann jest zbyt słabym terenerem póki co zeby odpowiednio przygotować zespół na takie wyzwanie. Moim zdaniem wojnę taktyczną Pep już wygrał i teraz tylko przelać to na murawie w czyn.
A propo transmisji to po raz pierwszy w tym roku zobaczę coś w TVP2
HeHe:D
0
racja ludziska.
szacunek przede wszystkim a komentarze w stylu Don RAULA najlepiej pozostawić bez odzewu... ja przynajmniej od teraz bede tak robił.
0
dokładnie nie wiadomo czy van persie by się u nas przyjoł.chcałbym usłyszeć co na temat tego ewentualnego transferu ma do powiedzenia Pep, bo jeżeli on kogos wybierze to jestem pewien że sprowadzi zawodnika który będzie pasował do reszty układanki. nie ważne czy to będzie ribery , silva czy ktoś jeszcze inny.
0
morloth10 - racja troche mnie poniosło, przeprosiny z mojej strony
Visca el Barca