Gratuluje tryumfu oraz trypletu, początkiem sezonu nie był najlepszy w waszym wykonaniu ale końcówka świetna, i forma Messiego .. Obecnie musze przyznać, że on jest najlepszy na świecie ( z łeską w oku)
Żeby strzelać bardzo dobrze karne też potrzeba umiejętności Ronaldo jest w tym aspekcie niemal perfekcyjny ale Messi też ma wysoki współczynnik strzelonych karnych :). Real czy Ronaldo sam karnych sobie nie gwizda..
Gratuluje tryumfu oraz trypletu, początkiem sezonu nie był najlepszy w waszym wykonaniu ale końcówka świetna, i forma Messiego .. Obecnie musze przyznać, że on jest najlepszy na świecie ( z łeską w oku)
Skład barcy na sezon 2014/15 taki mi się maży:
Ter Stegen-Cuardado,Pique Mangala(Marquinhos) ,Alba- Busi,Vidal-Iniesta-Neymar,Reus, Messi.. Ustawienie 4-2-1-2-1.. :)
Żeby strzelać bardzo dobrze karne też potrzeba umiejętności Ronaldo jest w tym aspekcie niemal perfekcyjny ale Messi też ma wysoki współczynnik strzelonych karnych :). Real czy Ronaldo sam karnych sobie nie gwizda..
Komentarze
5
Gratuluje tryumfu oraz trypletu, początkiem sezonu nie był najlepszy w waszym wykonaniu ale końcówka świetna, i forma Messiego .. Obecnie musze przyznać, że on jest najlepszy na świecie ( z łeską w oku)
0
Sry że nie na temat ale ktoś kojarzy nazwę tej pierwszej piosenki
0
Sorry że nie na temat.Poleca ktoś pakiet na futbolhd na 3 miesiące ?
1
Żeby strzelać bardzo dobrze karne też potrzeba umiejętności Ronaldo jest w tym aspekcie niemal perfekcyjny ale Messi też ma wysoki współczynnik strzelonych karnych :). Real czy Ronaldo sam karnych sobie nie gwizda..
0
5
Gratuluje tryumfu oraz trypletu, początkiem sezonu nie był najlepszy w waszym wykonaniu ale końcówka świetna, i forma Messiego .. Obecnie musze przyznać, że on jest najlepszy na świecie ( z łeską w oku)
1
Skład barcy na sezon 2014/15 taki mi się maży:
Ter Stegen-Cuardado,Pique Mangala(Marquinhos) ,Alba- Busi,Vidal-Iniesta-Neymar,Reus, Messi.. Ustawienie 4-2-1-2-1.. :)
1
Gdyby Leo odszedł,to już nie było by to samo .. walka z CR7 w lidze, Gran Derbi o 50% nudniejsze nie było by już tego czegoś co zawsze było magiczne..
1
Żeby strzelać bardzo dobrze karne też potrzeba umiejętności Ronaldo jest w tym aspekcie niemal perfekcyjny ale Messi też ma wysoki współczynnik strzelonych karnych :). Real czy Ronaldo sam karnych sobie nie gwizda..
0