GTA53
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
Frodo ćwicz tam
0
0
0
Stare pożekadło mówi: pokarz mi swojo ławkę, a powiem ci ile warty twój zespół.
0
A gdzie ja obrażam Leo? Używaj muzgu
0
Czarnóch niech zamknie morde, bo Barca rozwali szejkow
0
Aguero to nie karzeł tylko niziołek. Messi też jest niziołkiem. Jak Frodo
0
0
0
Ty, mój stary swoje grał w kiedyś w starej II lidze. Tera to już I liga. I mój stary przez alkohol wtedy nie poszedł do Pogonii
0
Buahaha xDD Mały nic niegrał, a Barca dostała wpiepsz od Bayernu
0
Kto to jest San Marino i Czornogóra? Jakieś gówna. Mój stary im by 8 goli jebnoł
0
Podniecacie sie Lewym, a on bramki nie strzelił w reprezentacji od pułtoraj roku. Benteke Aguero wybierajcie.
0
0
Nierealny to jest sw. Mikołaj. Ty sie gówniarzu nie odzywaj jak pojęcia nie masz
0
Nie macie pojęcia o piłce. Ja nie bende sam ze sobą gadał
0
Stary jest. Sprzedać bo cienki i głupi nie lubie go. Często pszegrywa gurne piłki
0
Leo to nie jest 9 chłopcze.
0
3 dni nie myłem. Będziesz mi lizał przepocony ser i grzybek
0
Lewy jest cienki jak słomka to już bym wolał Benteke. A ty Piotr nie skacz bo cie znokałtuje paluchem od giry
0
Nie skacz do mnie liściu
0
Kupić tego Aguero i nie bawić się z rzadnym Lewym bo on tylko w Borussi dobry był. Ale to było rok temu. Jego czas minoł jak zeszłoroczny śniek
0
Ogar nikt nie odchodzi. Szmatławcom wieżysz lol
0
To drewno buahahaha xDD
0
Przyjaciele Lewandowskiego: Robert Lewandowski x10
0
Chyba na kodach
0
Tak. News jest sponsorowany.
0
0
Czo ten Neymar xDD Niech siedzi w domu lepiej :D