6 października 2014, 20:04
0
6 października 2014, 19:07
Jak oni mogli zwalić tego karnego ??? ...
4 października 2014, 12:35
Alves, tak kaleczył ... szkoda było czasu na mecz
4 października 2014, 12:33
OOO Alex Abrines, mówi, że mają dobrą ławkę, chciałbym ich zobaczyć :D
4 października 2014, 12:30
I tak wiadomo, że Messi wszystkich tam przejdzie, może mieć mały problem jedynie z Baeną.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
0
Jak oni mogli zwalić tego karnego ??? ...
0
Alves, tak kaleczył ... szkoda było czasu na mecz
0
OOO Alex Abrines, mówi, że mają dobrą ławkę, chciałbym ich zobaczyć :D
0
I tak wiadomo, że Messi wszystkich tam przejdzie, może mieć mały problem jedynie z Baeną.
0
0
OOO Alex Abrines, mówi, że mają dobrą ławkę, chciałbym ich zobaczyć :D
0
Alves, tak kaleczył ... szkoda było czasu na mecz
0
Jak oni mogli zwalić tego karnego ??? ...
0
I tak wiadomo, że Messi wszystkich tam przejdzie, może mieć mały problem jedynie z Baeną.