11 sierpnia 2010, 13:40
0
haha , dokladnie
27 lipca 2010, 18:20
Lordi cos fantastycznego
22 lipca 2010, 12:21
ja tam wierze w tym sezonie w Ibre :)
19 lipca 2010, 16:06
Wiec dla niego lepsze rozwiązanie to Blackburn . tak myślę .
6 lipca 2010, 16:31
Tarzan sobie posiedzial :)
13 maja 2010, 15:30
Teraz sie zobaczy jak pojdzie mu sezon :) Mam nadzieje ze 70 mlnow sie oplaci ;D
20 czerwca 2010, 15:29
niech idzie do wisly ..
20 maja 2009, 21:39
Ja mysle ze z 1:1 Do przerwy a potem 3:1 Dla Barcy ;D
4 czerwca 2010, 13:50
Żewłakow . haha
18 grudnia 2009, 13:29
o prosze :) Tak jak przypuszczalem ze to bedzie olympiakos lub stuttgard :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
haha , dokladnie
0
Lordi cos fantastycznego
0
ja tam wierze w tym sezonie w Ibre :)
0
Wiec dla niego lepsze rozwiązanie to Blackburn . tak myślę .
0
Tarzan sobie posiedzial :)
0
Teraz sie zobaczy jak pojdzie mu sezon :) Mam nadzieje ze 70 mlnow sie oplaci ;D
0
niech idzie do wisly ..
0
Ja mysle ze z 1:1 Do przerwy a potem 3:1 Dla Barcy ;D
0
Żewłakow . haha
0
o prosze :) Tak jak przypuszczalem ze to bedzie olympiakos lub stuttgard :)