0

hahaha

0

visca el Barca!!

0

to rzeź dojebał ha, Ty pewnie w tym momencie zawsze masz ejakulacje ^^ ... nie no eleganckie, VISCA EL BARCA!!!

0

no własnie juz pobrałem i jest ok, dzieki wielkie- fcbarcelonasto :))

0

własnie sciagnełem wszystkie cztery cześci ale jest jedynie dzwiek ;/... ktoś wie co zrobic aby byla i wizja ^^ z góry dzieki

0

Wielkie dzieki Patrysss ;))

0

rapid najlepszy, niech ktoś wrzuci jak najbardziej obszerny fragment albo najlepiej CAŁĄ TĄ DZISIEJSZĄ FETE! byłbym wdzieczny w moim i napewno wielu innych fanów. AVE BARCA! MES QUE UN CLUB!!!

0

u mnie zarywa, gdzie najlepsza jakosc? :)

0

prawdziwy real to real kulkowa huta ^^

0

bez kitu jak Gmoch hehehe

0

moze ktos wrzucic tu jakis link z fety tej i tej po Gran Derbi?? :))

0

Są tylko lepsze i lepsiejsze xP

0

kiedy wogole przyznają tą magrode? zna ktoś date???

0

BAN!

mod

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?