Fryt
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kartuzy
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
visca el Barca!!
0
to rzeź dojebał ha, Ty pewnie w tym momencie zawsze masz ejakulacje ^^ ... nie no eleganckie, VISCA EL BARCA!!!
0
no własnie juz pobrałem i jest ok, dzieki wielkie- fcbarcelonasto :))
0
własnie sciagnełem wszystkie cztery cześci ale jest jedynie dzwiek ;/... ktoś wie co zrobic aby byla i wizja ^^ z góry dzieki
0
Wielkie dzieki Patrysss ;))
0
rapid najlepszy, niech ktoś wrzuci jak najbardziej obszerny fragment albo najlepiej CAŁĄ TĄ DZISIEJSZĄ FETE! byłbym wdzieczny w moim i napewno wielu innych fanów. AVE BARCA! MES QUE UN CLUB!!!
0
u mnie zarywa, gdzie najlepsza jakosc? :)
0
prawdziwy real to real kulkowa huta ^^
0
bez kitu jak Gmoch hehehe
0
moze ktos wrzucic tu jakis link z fety tej i tej po Gran Derbi?? :))
0
Są tylko lepsze i lepsiejsze xP
0
kiedy wogole przyznają tą magrode? zna ktoś date???
0
BAN!
mod