O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1161
  • Liczba komentarzy 92
  • Polecenia 225

Komentarze

0

Odkąd zrobił sobie tą śmieszną dziarę na szyi to gra jak gra :D a tak na serio to nic się nie zmieniło od valverde, grają ci sami zabetonowani, bojący się zaryzykować piłkarze. Stara gwardia trzyma wszystkich za ryja w szatni i robią sobie co chcą a na koniec sezonu będzie płacz że nic nie wygrali.

6

Coś w tym jest że się nie dogadują, przecież to widać od razu na boisku, ale na pewno nie chodzi o zazdrość o MŚ xD już prędzej o to że Gryzman nie chciał przejść rok wcześniej, przedłużył z Atletico a potem jednak przeszedł tylko po co? I może o jego dziwną fascynację Urugwajem gdzie Suarez też mu to wypominał że udaje Urugwajczyka. Jedno jest pewne transfer niepotrzebny, za tą kasę można było kupić klasowego napastnika a nie gościa który nie wiadomo gdzie ma grać.

1

No w końcu kucak out po tylu latach upokorzeń ufff, witamy Quique i liczymy na sukcesy.

1

Właśnie twoim zadaniem pseudo trenerzyno było to żeby ta myśl nie przeszła!

0

Puig i Aleñá in Rakitić out i gitara gra, nie trzeba nikogo kupować.

Zobacz wszystkie

36

,,To kolejny element wyróżniający klub, który pokazuje jego osobowość,, Ta szachownica na koszulce pokazuje jak ta osobowość jest zatracana.

28

Przecież Cou jest kontuzjowany...

21

Barca złożyła lepszą ofertę a oni wycofali się z negocjacji bo nie chcą uczestniczyć w aukcji... a teraz do sądu bo byliśmy po słowie a oni sprzedali zawodnika klubowi który dał więcej xD

19

Po pierwsze ten transfer jest nierealny, po drugie myślisz że 80% użytkowników strony kibicuje Barcelonie tylko dlatego że Messi? xD

19

Rivaldo ostatnimi czasy takie głupoty gada że zaczynam się zastanawiać czy zaczął mocno chlać, ćpać, albo może ma coś z głową nie tak?

Media

Liga typerów

1 lefreux 96 pkt
2 maciek2164 96 pkt
3 norbi77 89 pkt
4 KingLeonidas 88 pkt
5 maryjan240282 87 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?