O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, muzyka, la rambla xd, rower
  • Ulubiony zawodnik Messi, Iniesta, Xavi, Ronaldinho
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona, Wisła Kraków
  • Barcelonie kibicuję od 2006

Statystyki

  • Dni w serwisie 968
  • Liczba komentarzy 33
  • Polecenia 53

Komentarze

0

Zresztą z kim ja mam tu dyskutować skoro jedna osoba pisze coś o krwi jednorożca, a druga osoba również niczego nie wnosi do rozmowy oprócz pisaniu o dyrdymałach i obrażanie. Nawet nie obejrzeliscie tego programu, ani nie zechcieliscie obejrzeć jego jednego filmu Jerzego Zięby np. o wpływie witamin na organizm człowieka. Wy już przestaliscie żyć, nie podejmując i interesujac się tak ważnymi sprawami.

0

"to nie powód by gloryfikować ludzi którzy zajmują się "kafelkami" czy "sprzedażą butów" i nagle odkryli "krew jednorożca" która leczy wszystko i wszystkich."
Nie zdajesz sobie sprawy ile osób wyleczyl metodami niekonwencjonalnymi i jest nawet fanpage na fb na którym piszą osoby wyleczone naturalnymi metodami. Zresztą trzeba być mało inteligentnym żeby nie zauważyć jak celowo Pan Jerzy Zięba był prowokowany w uwadze. Nie dano mu się spokojnie wypowiedzieć, ciągle mu przerywano. Oczywiście prosił o debate co najmniej godziną gdzie na spokojnie mógłby się wypowiedzieć, ale tv nie chce się zgodzić. Tu chodzi tylko o to żeby go zmieszać z błotem.

0

Skoro Cię to bawi i cieszy to jesteś najwyraźniej ignorantem. Potrafisz tylko skrytykowac kogoś nie mając żadnej innej wiedzy niż tej z tv.

0

Oglądaliście dzisiaj może uwage na tvn? Co sądzicie o wystąpieniu Jerzego Zięby odnośnie leczenia chorób przewlekłych. Uważacie że celowo go chcieli osmieszyc i oskarżać bezpodstawnie? Bo tak to wyglądało. Ciekaw jestem waszych opinii.

0

Kto by się spodziewał, że Wawrzyszewski jest taki zabawny.

Zobacz wszystkie

23

Griezmann zrobi lajwa i będzie zbierał donejty za i przeciw zostaniem xD

9

W grze Ronaldinho też było więcej magii, a w 11 wszech czasów przez niego wybranej go zabrakło xD

5

Witam wszystkich Cules. Postanowiłem założyć konto, ponieważ już od kilku miesięcy śledzę tę stronę. Myślę, że dobrze będzie coś czasem napisać, niż tylko czytać.

3

Ja wybrałbym Xiaomi redmi 5a. Miałem okazje z takiego korzystać i moge polecić. W tej cenie będzie trudno znaleźć coś lepszego XD

3

Harry Styles- Sign of the times.

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kto powinien być w niedalekiej przyszłości podstawowym prawym obrońcą Barcelony?