O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3500
  • Liczba komentarzy 128
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Moim zdaniem 29 letnia osoba wie, że 14 to liczba a nie cyfra. Mniejsza, nie karmić trolla.

0

Kolego AcM21, po pierwsze bez spinki, bo my tutaj w zwyczaju tego nie mamy, po drugie zajrzyj do słownika, lub zainstaluj sobie plugin do firefox'a oferujący słownik, bo "dzieciaką" się to zaleca, po trzecie nie używaj dwukropka co około piętnaście wyrazów i po czwarte nie wmawiaj nam, że jesteśmy dziećmi, bo uwierz mi, że ów portal na którym się znajdujesz przewyższa średnią wieku Wasz "milanowski" portal o średnio kilka lat. A co do zapatrzenia się w "Messiego i spółkę"; zazdrościsz? Bo szczerze jestem w nich zapatrzony co kolejkę i nie żałuję tego ;-). Mam nadzieję, że gdy jutro rano wstaniesz przeczytasz to i pójdziesz szykować tornister do szkoły, bo przypominam, że wakacje chylą się ku końcowi. Hasta la vista.

0

Każdy człowiek docenia to co miał dopiero jak to straci. On był najlepszym z najlepszych, był geniuszem, mistrzem w swoim fachu. Ahhh, łza się w oku kręci.

0

DAVID_VILLA 7

+1

0

Ludzie! Trochę wiary w nasz klub ;). Już nie raz daliśmy Sevilli poczuć, że można z nią wygrać i to nie w stosunku 3:0, ale 4:0 i to na ich własnym terenie. Ja wierzę, że się uda. ;)

Zobacz wszystkie

0

Ostatnie zdanie - bezcenne podsumowanie polityki Pereza.

0

Ja na waszym miejscu nie spodziewałbym się Polaka w szeregach Barcelony, przynajmniej w najbliższym czasie.

0

Podpisanie kontraktu z E2 sprawi, że będę czuł się bezpieczniej jeśli chodzi o przyszłość naszego klubu. Samuel jest obecnie moim zdaniem najlepszym środkowym napastnikiem na świecie. Można powiedzieć, że w polu karnym jest egzekutorem. Możemy teraz tylko mieć nadzieję, że w Samuelu nie obudzi się rządza pieniędzy.

0

W końcu zobaczę sobie mecz na TVP2.

0

santiago

Ty także powinieneś nauczyć się poprawnie klikać w klawiaturę. Poprawnie a nie "po prawnie". Pozatym z tym "HAHAHAAHAH" też byś się mógł powstrzymać. Belki w swoim oku nie widzisz, ale drzazgę w cudzym już tak.

Pozdrawiam :-).

Media

Liga typerów

1 barcatv 107 pkt
2 marius64 101 pkt
3 piotrtrzebinia 98 pkt
4 Tomini 96 pkt
5 TrogluS 96 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kogo Barcelona powinna sprowadzić w zastępstwie Ousmane'a Dembele?