0

SZACUNEK WIELKI SZACUNEK I WIELKIE BRAVA VAMOS BLAUGRANA

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak to spiewał Mercury : We are the Campeones

0

cos niesamowitego. nie mogłem uwieżyć ze ta piłka po strzale iniiesty LONDUje w bramce z radosci postawiłem na nogi wszystkich chyba somsiadów a co do samego meczu to barcie sie nalezalo owszem moze chelsea miala klarowniejsze sytuacje ale to logiczne przy graniu z kontry chelsea nie zrobila nic zeby wygrac nawet w golu essienia duzo bylo przypadku bo gdyby ta pilka strzelana bodajze przez lamparta nie odbila sie od jednego z barcelonistow gola by nie bylo no cuz zwyciezyl football

visca el barca

0

czapki z głow brawo brawo brawo

visca el Barca

0

visca el barca:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?