Flippy
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A mi tam się ten puchar nie podoba z wyglądu. Moim zdaniem powinien być większy i okazalszy co by świadczyło o jego randze. Powinien być podobny do pucharu Copa del Rey.
0
Joraquera powinien odejść. Tak samo jak Guddy bo się nie przydaje no i Hleb. A Henrique powinien wrócić z wypożyczenia bo jest o wiele lepszy od Cacerasa którego moim zdaniem też by się przydało sprzedać. I coś z Sylvinho zrobić też by się przydało bo już ma grubo ponad 30-tke.
0
Karykatura jest świeta i tyle ;]
0
Co tu dużo mówić - coś pięknego! Taki dramat, sam już pod koniec meczu staciłem nadzieję że Barca może strzelić bramke,a tu prosze Iniesta i jego strzał. Zdarłem sobie gardło ale było warto :D Visca el Barca!!!
0
GALAKTYCZNA BARCA!!! HUUURAAA!!! VISCA EL BARCA!!!
0
4 kolejki do końca kolego ;)
0
Real nie istnieje. Barca szaleje!!! Visca el Barca!!!
0
Sorrki pomyłka. Na N-ce nie ma.
0
Kanał 11028 na Sopcast to N Sport z polskim komentarzem.
...:::VeB:::...
0
Na N Sport ma być napewno :) Później prześle nr kanału N Sport na Sopcast po polsku.