Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Kessie już powinien zejść.
2
Christensen ściana.
4
@Farsyfan33 zero. Przyszedł za darmo.
0
Aj szkoda, przydałby mu się taka bramka.
1
@YoungMan a co mamy oklaskiwać taką srakę w drugiej połowie?
4
Wyprzedziłbym Kessiego biegnąc tyłem.
17
Tak narzekano na styl Valverde, a cruyffista z krwi i kości gra równie gównianą piłkę.
3
Słaby mecz De Jonga, fatalny Fatiego. Dobrze, że schodzą.
2
Busquets z De Jongiem jeden lepszy od drugiego dzisiaj.
0
Xavi to im w przerwie zakazał grania w piłkę czy o co chodzi?
3
Christensen bardzo solidny występ. Znowu.
4
De Jong znowu głupio traci..
2
@Xxxbarca4ever on zawsze gra dobrze.
0
Ale to wyjął. Brawo Marc!
1
Brawo Kounde za tę akcję.
4
Fati tragedia. Wędka w przerwie to must-have.
0
Ale dziura z lewej strony była.
1
Nie możemy tak grać.
2
De Jong słaby mecz póki co.
0
No nie no Pedri tak się nie robi.
0
@tomek8756 nadal słaby mecz.
1
Brawo Pedri za genialną akcję! No i Dembele za wykończenie.
2
Dembele to jest tragedia.
9
Araujo co głowę wstawia przed nogi xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Dembele już teraz wędkę powinien dostać.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Czemu nie podał?
2
Ciekawe kto taką dziurę zostawia przed szesnastką :)
6
Wystarczyły dwie minuty, żeby obie "gwiazdy" się pokazały.