Oby jego chęć do gry (nie, nie do rekordów) przegrała ze zdrowym rozsądkiem, bo jeżeli wybiegnie z betisem z niezaleczoną kontuzją, to ... Dosyć krakania i narzekania. Wszystko będzie dobrze ;)
Sędziowie, szczęście, pech - w piłce to codzienność. Po weekendzie w Hiszpanii nic się nie zmieniło, ciągle Barcelona ma 3 pkt przewagi nad Atletico i 8 nad realem. No dobra, jedna rzecz się zmieniła Piękny nie jest już taki piękny ;)
Komentarze
0
konrados1231 i inni hejterzy, weźcie przykład z kibiców na stadionie, którzy zaczęli skandować "Alexis, Alexis"
0
Mam nieodparte wrażenie, że nie tylko na boisku mamy do czynienia z ludźmi rozumiejącymi co mają robić.
0
a real już kupuje Falcao :P
0
Oby jego chęć do gry (nie, nie do rekordów) przegrała ze zdrowym rozsądkiem, bo jeżeli wybiegnie z betisem z niezaleczoną kontuzją, to ... Dosyć krakania i narzekania. Wszystko będzie dobrze ;)
0
Panie Mikołaju, Panie Mikołaju jutro w prezencie zdrowie dla Messiego ;)
0
Mat159 te porównania będą brzmiały "ronaldo jak lewandowski" ;)
0
HIGH FIVE!!!!
0
Anims Kapitanie!!
0
Mam nieodparte wrażenie, że nie tylko na boisku mamy do czynienia z ludźmi rozumiejącymi co mają robić.
0
Sędziowie, szczęście, pech - w piłce to codzienność. Po weekendzie w Hiszpanii nic się nie zmieniło, ciągle Barcelona ma 3 pkt przewagi nad Atletico i 8 nad realem. No dobra, jedna rzecz się zmieniła Piękny nie jest już taki piękny ;)