Okey w histori mowiono C.Ronaldo myslono Manchester United teraz sie mowi C. Ronaldo mysli sie Real Madryt to samo tyczy sie reprezentacji portugali klasa zawodnika sama w sobie.. Ale mowiac Leo Messi mysli sie Fc Barcelona, Argentyna, no i powoli caly swiat albo i dalej naprawde chociaz nie mam duzo lat bo az 22 to od momentu kiedy pilka nozna mnie poruszyla nie widzialem lepszego zawodnika czy to na boisku czy czlowieka po za boiskiem.. juz ktos to mowil ale naprawde te slowa idealnie pasuja do tego czlowieka.. ze co ? czlowieka ?! to jest Kosmita !
juz czekałem na tą wiadomość od dawna.. ! bo tylko soboty wolne a w niedziele 4 grudnia mialbym nocną zmiane w pracy, wiec pierwszy raz w zyciu ominał by mnie klasyk :D
Glupio o tym mówić ale Cristiano Ronaldo nie przez przypadek czy dla zabawy znalazl sie w najlepszej trójce.. Każdy z tych 3 osob zasluguje w mniejszym czy wiekszym stopniu lecz rok 2015 byl nieziemski wiec nagrodę musi otrzymać kosmita...
A ja jestem za tym aby komentarze podczas trwania meczu były wgl wyłączane, a po meczu przez 24 h dostępne dla użytkowników z półrocznym stażem na stronie.. chociaż nie wiem czy to przez to są takie lagi, ale sądze że tak
Messi i Eto i łezka w oku sama się kręci ;( juz sobie wyobrazam co to bedzie jak Leo skończy kariere i ewentualnie bedzie grał w takich spotkaniach jak mniej wiecej to..
Ja tylko nie rozumiem po co obie ekipy maja trenerów jak każdy na boisku ma tyle doświadczenia że sam dla siebie mógłby być trenerem :D prócz Messiego chociaż jemu to wiele nie trzeba
Okey w histori mowiono C.Ronaldo myslono Manchester United teraz sie mowi C. Ronaldo mysli sie Real Madryt to samo tyczy sie reprezentacji portugali klasa zawodnika sama w sobie.. Ale mowiac Leo Messi mysli sie Fc Barcelona, Argentyna, no i powoli caly swiat albo i dalej naprawde chociaz nie mam duzo lat bo az 22 to od momentu kiedy pilka nozna mnie poruszyla nie widzialem lepszego zawodnika czy to na boisku czy czlowieka po za boiskiem.. juz ktos to mowil ale naprawde te slowa idealnie pasuja do tego czlowieka.. ze co ? czlowieka ?! to jest Kosmita !
Komentarze
2
Okey w histori mowiono C.Ronaldo myslono Manchester United teraz sie mowi C. Ronaldo mysli sie Real Madryt to samo tyczy sie reprezentacji portugali klasa zawodnika sama w sobie.. Ale mowiac Leo Messi mysli sie Fc Barcelona, Argentyna, no i powoli caly swiat albo i dalej naprawde chociaz nie mam duzo lat bo az 22 to od momentu kiedy pilka nozna mnie poruszyla nie widzialem lepszego zawodnika czy to na boisku czy czlowieka po za boiskiem.. juz ktos to mowil ale naprawde te slowa idealnie pasuja do tego czlowieka.. ze co ? czlowieka ?! to jest Kosmita !
1
Leoooooooooooooooo !
0
juz czekałem na tą wiadomość od dawna.. ! bo tylko soboty wolne a w niedziele 4 grudnia mialbym nocną zmiane w pracy, wiec pierwszy raz w zyciu ominał by mnie klasyk :D
0
Glupio o tym mówić ale Cristiano Ronaldo nie przez przypadek czy dla zabawy znalazl sie w najlepszej trójce.. Każdy z tych 3 osob zasluguje w mniejszym czy wiekszym stopniu lecz rok 2015 byl nieziemski wiec nagrodę musi otrzymać kosmita...
0
This is... Barcaaaa!
21
A ja jestem za tym aby komentarze podczas trwania meczu były wgl wyłączane, a po meczu przez 24 h dostępne dla użytkowników z półrocznym stażem na stronie.. chociaż nie wiem czy to przez to są takie lagi, ale sądze że tak
5
Messi i Eto i łezka w oku sama się kręci ;( juz sobie wyobrazam co to bedzie jak Leo skończy kariere i ewentualnie bedzie grał w takich spotkaniach jak mniej wiecej to..
2
Ja tylko nie rozumiem po co obie ekipy maja trenerów jak każdy na boisku ma tyle doświadczenia że sam dla siebie mógłby być trenerem :D prócz Messiego chociaż jemu to wiele nie trzeba
2
Okey w histori mowiono C.Ronaldo myslono Manchester United teraz sie mowi C. Ronaldo mysli sie Real Madryt to samo tyczy sie reprezentacji portugali klasa zawodnika sama w sobie.. Ale mowiac Leo Messi mysli sie Fc Barcelona, Argentyna, no i powoli caly swiat albo i dalej naprawde chociaz nie mam duzo lat bo az 22 to od momentu kiedy pilka nozna mnie poruszyla nie widzialem lepszego zawodnika czy to na boisku czy czlowieka po za boiskiem.. juz ktos to mowil ale naprawde te slowa idealnie pasuja do tego czlowieka.. ze co ? czlowieka ?! to jest Kosmita !
2
i jak tu nie być dumnym że jestem z Bydgoszczy :D