Ludzie, ogarnijcie się! Żeby wygrać LM trzeba jeszcze zagrać 3 ŚWIETNE mecze, prorokować to sobie można ale nie od razu, że "wygramy" i koniec... Z Chelsea w zeszłym sezonie też miało być łatwo, miło i przyjemnie, w Superpucharze Europy z Sevillą w 2006 roku też miało być gładkie zwycięstwo a jak się skończyło? Przypomnijcie sobie... Trochę POKORY i SZACUNKU do rywala... I nieważne czy MU odpadło czy nie, są inni bardzo silni przeciwnicy.
Tego z tornistrem mogłeś sobie oszczędzić. Co do Rafy i Yaya'i - zgadzam się, masz rację ale mi nie o to tak dokładnie chodziło. Chodzi mi o to żeby sprowadzić graczy sprawdzonych, z mniejszym ryzykiem tego że nie dadzą rady. Uważam, że jest to szczególnie ważne przed następnym sezonem gdzie każdy zespół będzie się starał zdetronizować Wielką Barcelonę więc o sukces będzie dużo ciężej nieprawdaż? Riise dziadkiem jeszcze nie jest a doświadczenie już ogromne, przydałby się nam ktoś taki nie sądzisz? I chciałbym zauważyć żebyś się nie spinał bo chyba każdy ma prawo wyrazić tutaj swoje zdanie na temat tego transferu prawda? Ja szanuję Twoje - Ty uszanuj moje.
Komentarze
0
W tekst wkradła się mała literówka, jest: "El Gauje" a powinno być "El Guaje" ;)
0
Nie kłóćcie się z kolesiem o nicku "madridista", szkoda czasu.
"Nigdy nie kłóć się z debilem - sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem..."
0
Dzisiaj pregraliśmy rywalizację ale Barcelona i tak JEST, BYŁA I BĘDZIE WIELKA!
Od zawsze, na zawsze - tylko Barcelona!
0
Ludzie, ogarnijcie się! Żeby wygrać LM trzeba jeszcze zagrać 3 ŚWIETNE mecze, prorokować to sobie można ale nie od razu, że "wygramy" i koniec... Z Chelsea w zeszłym sezonie też miało być łatwo, miło i przyjemnie, w Superpucharze Europy z Sevillą w 2006 roku też miało być gładkie zwycięstwo a jak się skończyło? Przypomnijcie sobie... Trochę POKORY i SZACUNKU do rywala... I nieważne czy MU odpadło czy nie, są inni bardzo silni przeciwnicy.
0
brawo Leo! Tak strzela najlepszy piłkarz świata! :)
0
Świetna wiadomość (choć i tak to było raczej pewne), najlepszy obrońca świata (wespół z J. Terrym moim zdaniem) zostaje u nas :)
0
http://www.andresiniesta.es/blog/Index.php/?language=en
blog Andresa Iniesty w języku hiszpańskim
0
kurde, zapomniałem dodać
usuńcie koniecznie tą spację z adresu to raz a dwa, że blog ma też angielską wersję
0
brawo Leo! Tak strzela najlepszy piłkarz świata! :)
0
alwaro
Tego z tornistrem mogłeś sobie oszczędzić. Co do Rafy i Yaya'i - zgadzam się, masz rację ale mi nie o to tak dokładnie chodziło. Chodzi mi o to żeby sprowadzić graczy sprawdzonych, z mniejszym ryzykiem tego że nie dadzą rady. Uważam, że jest to szczególnie ważne przed następnym sezonem gdzie każdy zespół będzie się starał zdetronizować Wielką Barcelonę więc o sukces będzie dużo ciężej nieprawdaż? Riise dziadkiem jeszcze nie jest a doświadczenie już ogromne, przydałby się nam ktoś taki nie sądzisz? I chciałbym zauważyć żebyś się nie spinał bo chyba każdy ma prawo wyrazić tutaj swoje zdanie na temat tego transferu prawda? Ja szanuję Twoje - Ty uszanuj moje.
Pozdrawiam