24 maja 2010, 15:18
0
Dobra lece Pozdro!
24 maja 2010, 15:17
Ja wam coś powiem.ja myślę jeżeli się barca wycofa z negocjaci to arsenal spuści z ceny bo to co oni chcą za fabregasa to przesada barca daje 30mln a oni chcą o 10 więcej
24 maja 2010, 15:15
Wiem,wiem tylko tak muwię że to był potrzebny transfer
24 maja 2010, 15:14
kub@18 też ma racje.Wiem jedno trzeba kupić Villę a Cesa niewiem w końcu.
24 maja 2010, 15:13
AduŚ villa byłby snajperem a barca niema snajpera żadnego. A moim zdaniem graa bez snajpera jest gorsza.
24 maja 2010, 14:36
Jakby Fabregas przyszedł do Barcy stworzył by z messim świetny duet a Messi grałby jeszcze lepiej z myślą że gra ze swoim ulubionym kolegom.
24 maja 2010, 14:42
Jako 1 kupić fabregasa,a potem villę a potem jak starczy kasy to ewentualnie tak, ale transfer Cesai villi najważniejszy
24 maja 2010, 14:44
Barca wygrała Każdy chyba się tego spodziewał Viscal!
24 maja 2010, 14:45
Niech zostaną.
19 maja 2010, 12:12
Viscal! Nareszcie
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Dobra lece Pozdro!
0
Ja wam coś powiem.ja myślę jeżeli się barca wycofa z negocjaci to arsenal spuści z ceny bo to co oni chcą za fabregasa to przesada barca daje 30mln a oni chcą o 10 więcej
0
Wiem,wiem tylko tak muwię że to był potrzebny transfer
0
kub@18 też ma racje.Wiem jedno trzeba kupić Villę a Cesa niewiem w końcu.
0
AduŚ villa byłby snajperem a barca niema snajpera żadnego. A moim zdaniem graa bez snajpera jest gorsza.
0
Jakby Fabregas przyszedł do Barcy stworzył by z messim świetny duet a Messi grałby jeszcze lepiej z myślą że gra ze swoim ulubionym kolegom.
0
Jako 1 kupić fabregasa,a potem villę a potem jak starczy kasy to ewentualnie tak, ale transfer Cesai villi najważniejszy
0
Barca wygrała Każdy chyba się tego spodziewał Viscal!
0
Niech zostaną.
0
Viscal! Nareszcie