FankaBarcy12
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
michalinho8 ma rację za tyle pieniędzy można było by pomóc tym ludziom
0
Dobrze wszystko jest na dobrej drodze on nam się przyda bardzo
0
Niech się chłopak leczy żeby mógł szybko grać
0
Ja bym chciała Villę, Silvę, Riberego, Benzemę, Forlana, Ibrahimovića, Mate i Mascherano
0
On bardzo dobrze gra i jest super piłkarzem.
0
Mogło by być takie trio ale kasy by multum na nich poleciało a po 2 na pewno by się nie udało tych 2 zdobyć
0
Ja nie chcę żeby on odchodził ;/
0
Niech Drogba nie odchodzi i Eto ' o też nie odejdzie i nie będzie zamieszania
0
Bardzo chcę żeby Eto ' o został w Barcelonie i zakończył tu karierę
0
On jest dobrym piłkarzem ale chyba nie dla nas. Wolałabym Aguero
0
Strasznie duża różnica
0
ten gol jest piękny i nie zapomniany, to dzięki Inieście awansowalismy do Finału i ten Finał był dla nas
0
Super piłkarz, cieszę się ze Barca go kupiła
0
Hiszpania to jest super reprezentacja, wierzę w to że wygra te całe Mistrzostwa w RPA. No i znowu Villa strzelił, Barca musi go kupić
0
Ja nie chcę żeby go wypożyczali nie gra za dużo ale czasami bardzo się przydaje
0
Real to tak na prawdę chce wszystkich tych co Barcelona
0
ten sezon był piękny i wszyscy na długo go zapamiętają, a to wszystko dzięki Guardioli bo to on poprowadził Barcę do potrójnej korony. Barca w tym sezonie pobiła mnóstwo rekordów. Mecz który na pewno zostanie w pamięci kibiców to Real - Barcelona 2:6 oraz Chelsea - Barcelona 1:1
0
Hiszpania jest po prostu jak tornado wszystkich po drodze rozwala. Brawo !!!
0
No i wszystko jest dobrze, szkoda by było stracić takiego piłkarza
0
Przydał by się Barcelonie ale wątpię żeby go sprzedali skoro jest dla nich taki ważny
0
Messi jest najlepszy na świecie i dla tego musi pomóc Argentynie, Messiego to wszyscy już chwalą
0
Henrique by się przydał Barcelonie
0
Dobrze że doszli do porozumienia z nim
0
Real to wszystkich chce tych samych co Barcelona. On by się nam przydał
0
Damy radę, wygramy wszystko
0
Nie wiadomo w końcu jak jest na prawdę i gdzie on będzie grał
0
Szkoda że siedział na ławie bo może by coś strzelił
0
Ten sezon jest super, następny tez taki będzie
0
Całe szczęście że podpisał ten kontrakt, już się bałam że go stracimy
0
Brawo, piękny meczyk. Barca to jest we wszystkim najlepsza